Зеленський особисто відповідає за смерті після вакцинації Covishield

Тимур Маслов
Тимур Маслов

Член організації "Молодіжне крило ОПЗЖ"

Вакцина Covishield виробляється в Індії за ліцензією Oxford-AstraZeneca, яка спочатку була розроблена у Великобританії India.com

Рівно місяць минув з того дня, як в Україні розпочалася вакцинація індійським препаратом Covishield. І на сьогодні ми маємо вже три смерті після застосування цього незрозумілого індійського препарату.

Про це пише Тимур Маслов на своїй сторінці в Facebook.

Зеленський особисто винен та повинен нести відповідальність за смерть цих трьох осіб. Він заявляв з усіх екранів, що вакцина Covishield є найкращою у світі. Він особисто провів через Раду закон, що знімає відповідальність із постачальників за побічні ефекти і смерті від вакцинації. Він же запустив піар-акцію з публічною вакцинацією неперевіреною вакциною.

Зараз його поплічники брешуть про "букет хронічних захворювань" у жінки-військовослужбовця з Одеської області, яка померла після вакцинації. А офіційною причиною смерті провізора аптеки військового госпіталю Чернівців називають "гострий мозковий інсульт".

Однак в Україні фіксують майже 600 випадків побічних ефектів цієї індійської "диво-вакцини", троє людей зараз потребують постійного нагляду лікарів.

Новини за темою: Небезпечний побічний ефект: Чому десять країн ЄС призупинили вакцинацію AstraZeneca

Але ще у 2020 році Зеленський міг запустити виробництво вакцини "Супутник V", та вважав за краще робити щеплення своїм громадянам неперевіреним індійським шмурдяком.

Тимур Маслов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.