Зеленський не може забезпечити мир на Донбасі. Може тільки Медведчук, тому Зеленський відправив його під арешт

Ганна Панфілова
Ганна Панфілова

Журналіст

112ua.tv

Про це пише Ганна Панфілова у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Матері не повинні плакати над трунами своїх синів. Про це не раз говорив, театрально шморгаючи носом, Володимир Зеленський. Іноді навіть робив трагічний вираз обличчя. На цьому всі мирні ініціативи Зеленського щодо Донбасу закінчилися. Йому навіть не вистачило сміливості, щоб ухвалити рішення та витягти з поля бою сержанта Ярослава Журавля, який три доби лежав поранений та чекав на допомогу від армії та верховного головнокомандувача.

Він помер від поранень, бо так і не дочекався допомоги.

Журавель може три доби стікати кров’ю на полі Донбасу, і президент нічого не зробить. А коли стріляють в його друга, соратника по "кварталу" та співучасника офшорних схем, то він серед ночі записує відосік і називає це пострілом у демократію.

Чому Зеленський так боїться Донбасу? Відповідь на це питання дуже проста – про який мир може говорити людина, яка тікала від мобілізації. І ховалася від повісток в АТО у найгарячіші часи. Українці цілими селами збирали гроші на бронік та каску найкращим, які йшли на схід. А потім всім селом на колінах зустрічали труни з цими найкращими. Зеленський цього не бачив – він грав президента на велосипеді у серіалі "Слуга народу".

Зараз Зеленський загнав себе у кут. Бо досі боїться, що його заберуть в армію. А ще більше його лякає, що хтось із політиків України буде успішнішим за нього в питанні Донбасу. Саме тому тема Донбасу зникла з інформаційного простору. Бо вона заважає кварталівцям.

За два роки Зеленський зробив все, щоб заблокувати обмін полоненими, виконання мінських угод та зустрічі "нормандської четвірки".

Якщо перефразувати відому фразу, то вона зараз звучить так: я комік і не хочу нічого вирішувати. Військові ж говорять: я уклоніст і не хочу нічого вирішувати.

На відміну від Зеленського, в Україні є політики, які прагнуть зупинити цю трагедію. Зокрема, лідер опозиції Віктор Медведчук має мирний план щодо Донбасу. Його підтримують у Німеччині, Франції та Росії. Про ефективність Медведчука говорять цифри тисяч повернених утримуваних. З Медведчуком готові говорити всі сторони. Тобто шанс на мир на Донбасі є. І людина, яка зрушить цей процес з місця, є.

Зеленський це розуміє. І… відправляє Медвечука під домашній арешт за сфальсифікованими справами. І цим остаточно блокує досягнення миру на Донбасі. Люди залишаються у в’язницях, військові гинуть, міста та села обстрілюють, КПВВ не працюють.

Ось такі вони - війна та мир Зеленського-уклоніста.

Ганна Панфілова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.