Зеленський наказав посадити Медведчука, думаючи, що ми забудемо про президентські офшори. Цього не станеться

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Українська влада настільки примітивна, що не може придумати нічого нового для порятунку свого корабля, що тоне. Працюють старими дідівськими методами: потрапив у скандал – переводи стрілки. Тільки почала розгоратися офшорна історія, в якій Володимир Зеленський – один з головних героїв, як українські правоохоронці за вказівкою з Офісу президента витягли сфабриковану на швидку руку підозру лідеру опозиції Віктору Медведчуку про торгівлю вугіллям з "ЛДНР". І тепер просять суд призначити Медведчуку заставу в 1 млрд грн. Мільярд!

Розрахунок влади ясний - нехай ЗМІ і соцмережі обговорюють Медведчука, а не офшори Зеленського. Тому що у Лещенка вже закінчилися дебільні аргументи для відмивання чорного, як сажа, іміджу президента. Поки план влади не працює. За останню добу в гуглі з'явилося понад 6000 публікацій про офшори Зеленського. А загалом таких - 5,5 млн! Вже навіть бабусі на лавочках обговорюють незаконне збагачення нашого гаранта.

Не забули українці й інші скандали за участю Зеленського і "слуг". Про повій в залі парламенту, про дітей низької якості, про залишених у в'язницях "ЛДНР" чотирьох жінок, про ціну на газ не по 175 доларів, як домовився Медведчук, а по 1500, як вона є зараз. Все це не забуте і буде пригадано Зеленському на наступних виборах. Власне, він цього і боїться. Розуміє, що в чесній сутичці перемогти після таких зашкварів буде нереально, а тому намагається прибрати політичних конкурентів зі свого шляху.

Медведчук - головний ворог Зеленського і головний його конкурент. Тому що політичний порядок Медведчука виведе Україну з кризи. А повістка Зеленського її туди загнала. Тому що за Медведчука проголосує південний схід і багато виборців на заході, півночі і центрі країни. А за Зеленського - хіба що всякі лещенки і віртуальні армії зе-ботів.  

Тому Зеленський хоче всіма силами замкнути Медведчука в СІЗО і не дати йому вести політичну діяльність. І йому не важливо, що при цьому він порушує всілякі закони, за що ще доведеться відповідати. Бачить ціль - не бачить перешкод. Ось тільки навряд чи у Зеленського вийде здійснити цей план. Монобільшість вже почала розпадатися. А з падінням рейтингу Зеленського від нього втікатимуть сьогоднішні союзники. Так завжди буває. Згадайте останні роки Ющенка на посаді - від нього відвернулися всі. І він розгромно програв вибори. Зеленський йде строго по аналогічному шляху.

А Медведчуку залишається боротися і чекати. Він вже переможець, оскільки те, що з ним відбувається, руйнує цю недодиктатуру Зеленського. Але ж це ще Росія навіть не вступала в гру. Хоча терпіння в Кремлі закінчується. Стаття Дмитра Медведєва свідчить про те, що Путін буде тиснути на Зеленського до тих пір, поки в Україні не зміниться влада. Поки не прийде влада, яка поверне політику в конструктивне русло за всіма напрямами. Під цією владою в Кремлі бачать Медведчука і ОПЗЖ.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.