Зеленський може перетворитися на "мавпу з гранатою": Україна вже фактично погрожує Заходу ядерною зброєю

Микита Варламов
Микита Варламов

Політолог-міжнародник

Володимир Зеленський під час комедійного шоу, Бровари, 29 березня 2019 року Shutterstock

Що не день, так "зелений Офіс" дедалі більше набирає обертів у своїх нездорових ідеях. Тепер вони обіцяють, що "Україна подумає про ядерний статус, якщо її не приймуть до НАТО".

Про це пише Микита Варламов у своєму блозі на Korrespondent.net.

Причому вони це роблять на повному серйозі: з відповідною офіційною заявою вже виступив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Тепер розберемося у всьому по порядку, щоб зрозуміти, чи варто нам переживати за "неньку" вже зараз і всередині країни, враховуючи те, що вагу в міжнародному співтоваристві ми втратили вже давно.

Перше, на що ми повинні звернути увагу, – це наявність низки атомних електростанцій, родовищ урану та уранових рудників. Так-сяк, але увесь цей час вони залишаються на плаву. Таким чином, Україна може отримати у своє розпорядження ядерну бомбу за 3-5 років, оскільки є й розробки, і фахівці теж знайдуться.

Важливо, що похапцем, як це зазвичай буває у нас в країні, може вийти "брудна" ядерна бомба. Такі "продукти" уражають велику територію і є смертельно небезпечними для населення. Це два.

За умови, що ми маємо недосвідченого і надміру емоційного президента, який і так по життю нагадує "мавпу з гранатою", а ще й може стати нею у прямому сенсі. Ці побоювання мають під собою чітку підставу, виходячи зі звичної поведінки Зеленського: порушує закони, плює на Конституцію, привласнює собі повноваження судів. І творить він це усе зі словами: "Цар я чи не цар?!", а вся Банкова хором йому відповідає: "Цар!". Так і живемо.

Тому хтозна, можливо, саме цей "ядерний" спосіб Зеленський захоче обрати для тиску на Захід? Особливо зважаючи на останні заяви Макрона і Меркель про "важливість діалогу з Росією" та зустрічі Путіна з Байденом, під час якої останній плювати хотів на Зеленського та його прохання.

Що ще гірше в ситуації, що склалася, – це розгул націонал-радикалів та їхнє відчуття вседозволеності. Вони-то і можуть без особливого галасу (або з ним – неважливо) змести Зеленського. Вони залишилися безкарними за розписані на 2 млн гривень двері Банкової і при президентові-клоуні залишатимуться такими завжди. І вони це розуміють. Тому, захопивши владу, у своїй русофобії без докорів сумління пальнуть по Росії або тому ж Донецьку і Криму. Неважливо куди, аби в пику росіянам і всьому, що з ними пов'язує.

Думаєте, не зможуть?

Подивіться зведення ОБСЄ про щоденні обстріли.

Зможуть!

Микита Варламов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.