Зеленський має вибачитись за те, що не зміг виконати свої обіцянки, й оголосити дострокові президентські та парламентські вибори

Віталій Журавський
Віталій Журавський

Український правознавець і політичний діяч

Президент Володимир Зеленський

EPA-EFE

Про це пише Віталій Журавський у своєму Telegram-каналі.

Влада нагнітає істерію, що Путін нападе.

За попередньої президентської каденції це майже щотижня робив Порошенко. Зеленський виявився вірним його учнем.

Серед не дуже поінформованого населення є панічні настрої. Я їх повсякчас чую в магазинах, на вулиці, в транспорті. Настійно створюється дуже нервова та напружена атмосфера.

Людей заздалегідь готують до ймовірності оголошення воєнного стану в країні.

Давайте на хвильку допустимо, що Росія таки нападе. Тоді вона за цим сценарієм потрапить в абсолютну ізоляцію із введенням щодо неї нового надзвичайно жорсткого пакета санкцій на сотні мільярдів доларів. Про сертифікацію "Північного потоку – 2" прийдеться забути назавжди. Залізної завіси не оминути на 100%. Це, звичайно, не потрібно нашому північному сусіду від слова зовсім.

Політична, економічна, соціальна ситуація в Україні характеризується глибокою кризою. Низькі зарплати і пенсії, провал опалювального сезону, вакцинації, безробіття, підняття цін на товари першої необхідності, захмарні тарифи на комунальні послуги й електроенергію вплинули на різке пониження рейтингу Зеленського і "слуг народу". В січні-лютому 2022 року він обнулиться. Й українці, швидше за все, вийдуть на масові протести.

Влада вже зараз розробляє план, як їх погасити.

У разі ексцесу чи провокації на лінії зіткнення швидко оголосити масовий призов у Збройні сили. Цим самим списати всі прорахунки в управлінні державою на Росію. Якщо чоловіки призовного віку перебуватимуть в армії, Майдан зібрати не вдасться. Та й умовах воєнного стану мітинги та масові зібрання законом заборонені.

Переконаний, найкращий спосіб збити хвилю невдоволення владою – це особиста заява Зеленського про добровільне відсторонення від влади за власним бажанням. Офіційно виступити перед українцями, попросити вибачення за те, що не зміг виконати свої обіцянки, й оголосити дострокові президентські та парламентські вибори.

Віталій Журавський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.