Зеленський явно сильно нервує, його слова легко лягають в обвинувальний вирок

Михайло Погребинський
Михайло Погребинський

Директор Київського центру політичних досліджень та конфліктології

Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Про це пише Михайло Погребинський на своїй сторінці в Facebook.

Міжнародна політика України "нахабна". Це не мої слова, це сказав Зеленський. Наводжу контекст: "тому що йде війна, і треба терміново вступати до ЄС". Кандидат на посаду голови правління Нацбанку від МВФ і Пінчука-Сороса Милованов - дебіл. Це не я сказав, це сам Милованов визнав (контекст - "я ніколи не заперечував, що я дебіл").

Зеленський явно сильно нервує, інакше не можна пояснити його аргументи на користь відставки спікера Разумкова - "він не хоче боротися з олігархами і він був проти санкцій Медведчука". Всім і без цих слів було ясно, що саме Зеленський (а не "велика фракція", як брехали в Офісі президента два дні тому) ініціює відставку спікера.

Обидва аргументи, однак, легко лягають в обвинувальний вирок Зеленському. Зрозуміло, коли він перестане бути президентом. На той час буде незаперечно доведено, що "з-н про олігархів" порушує принцип верховенства права, права людини тощо, а санкції проти Медведчука прямо порушують Конституцію України, що забороняє вводити санкції проти громадян країни.

P. S. Особливо пікантна плітка - Зеленський зажадав від фракції провести голосування за відставку Разумкова до п'ятниці, 8 жовтня, - дня народження Дмитра. Високі відносини, однак!

P. P. S. Цікаво, скільки "слуг" НЕ проголосують за цю самогубну відставку?

P. P. P. S. НЕ виключаю спроб відібрати мандат у Разумкова.

Михайло Погребинський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.