Зеленський та його поплічники порушили всі юридичні норми у справі Медведчука і творять повне свавілля

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Перший заступник генерального прокурора Роман Говда порушив закон, не подавши вчасно клопотання про продовження термінів слідства у справі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Як заявив журналіст Володимир Бойко, згідно зі змінами до КПК України, прийнятими через  поширення коронавірусної хвороби 13 квітня 2020 року №558-IX, встановлено, що "клопотання про продовження строку тримання під вартою подається не пізніше ніж за десять днів до закінчення дії попередньої постанови про тримання під вартою".

Так от, ОП не подав клопотання ні за 10 днів, ні за 5 днів, таким чином повністю порушив закон.

Чому так сталося? Впевнений, що мета таких дій з боку Офісу генпрокурора - обмежити можливості захисту для адвокатів Віктора Медведчука.

Адже тоді у адвокатів Віктора Медведчука буде менше часу на підготовку до судових засідань і, відповідно, менше часу, щоб викласти аргументи, доводи і представити докази неспроможності звинувачень щодо Медведчука.

Зеленський через свій страх перед лідером опозиції вже зневажив Конституцію та закони України, протизаконно ввівши санкції проти громадянина України, а тепер настала черга Кримінально-процесуального кодексу. Уявіть собі, якщо вони так поводяться щодо лідера опозиції, то яке беззаконня підзвітні Зеленському силовики, всі ці прокурори, СБУівці та інші, влаштовують щодо простих громадян?

Медведчук та його адвокати повністю розбили всі аргументи і звинувачення влади у ході першого судового засідання.

Розіб'ють і зараз, і жодні виверти Зеленському і прокурорам не допоможуть.

Олександр Кальченко

Оригінал - на сайті 112ua.tv.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.