Зеленський безуспішно намагається "зам'яти" свій офшорний скандал новими репресіями проти Медведчука. Але "зелений Титанік" іде на дно

Кирило Кіквідзе
Кирило Кіквідзе

Блогер

Президент України Володимир Зеленський Українська правда

Оригінал - на сайті Skeptic.

Кораблик під назвою "президент Володимир Зеленський" впевнено йде на дно. Офшорні скандали, обвал рейтингу на 10%, розправа зі ЗМІ, спочатку "112 Україна", NewsOne, ZiK, а потім і з "Суспільним", репресії щодо лідера опозиції Віктора Медведчука стали саме тими айсбергами, на які напоролося суденце Зе-команди. І незважаючи на всі потуги горе-капітана, спроби перевести стрілки з власної персони, штучно роздуваючи нові "зради", зелений кораблик продовжує тонути.

Відчайдушно намагаючись знайти вихід зі становища, Зеленський не придумав нічого розумнішого, ніж дати команду "фас" своїм церберам з СБУ і Генпрокуратури щодо Медведчука. І ті в найкоротші терміни зібрали нову кримінальну справу проти лідера опозиції. Ось тільки і ця спроба зазнала оглушливого фіаско. Ніхто: ні світові політики, ні зарубіжні ЗМІ, ні навіть найпалкіші прихильники нинішньої влади - не вірять у винуватість Медведчука. Навпаки, і прості люди, і всесвітньо відомі авторитетні ЗМІ, типу Reuters, Bloomberg і France Presse, Forbes, відкрито пишуть про те, що лідер опозиції - саме той, хто врятує Україну від Зеленського, який планомірно її знищує. Адже у Медведчука є план мирного повернення Донбасу, який схвалений усіма країнами, і реальні кроки з подолання корупції, бідності. Він знає, як налаштувати діалог з ОРДЛО так, щоб наші співгромадяни, що сидять в катівнях невизнаних республік, якомога швидше опинилися на волі. Саме лідер опозиції домігся знижки на газ, і ми платили б всього 175 доларів за блакитне паливо, а не 1000 доларів. І, до речі, нової хвилі епідемії коронавірусу, захворювань і смертей вдалося б уникнути, якби Зеленський послухався Медведчука, який домовився про першочергові постачання якісної вакцини в Україну і передачу технологій її виробництва.

Роблячи останні спроби хоч якось врятувати свій рейтинг, наш президент вирішив закрити рота українським ЗМІ. Почав він з незалежних телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK. Потім через годину після старту від ефіру був відключений "Перший Незалежний". Далі прийшла черга медіа "Страна.ua" і Sharij.net. Всі вони були закриті тільки за те, що відмовлялися влаштовувати "теплі ванни" Зеленському і його команді, показуючи непривабливу правду про діяльність "зелених". Але і на цьому Зеленський не зупинився! Далі прийшла черга "Cуспільного" - державного телеканалу, якому "зелені кнопочки" почали ставити ультиматуми щодо того, кого саме треба запрошувати на ефір, а кого ставити "в ігнор". І в того, хто скаже, що це не цензура, я першим кину камінь.

Всі у світі відкрито говорять про те, що "хлопець з народу" Володимир Зеленський перетворюється на містечкового диктатора. Але якщо президенту дійсно не дають спокою лаври якого-небудь Кім Чен Ина, можу його розчарувати. Ми - волелюбна нація, яка не дозволить сісти собі на шию непрофесіоналові, який може у свої заслуги приписати тільки корупцію і протизаконні рішення. В історії нашої країни є чимало прикладів, коли українці, об'єднавшись, обирали новий курс для своєї держави. І нам всім дуже пощастить, якщо цього разу біля керма стануть справжні професіонали, такі, як Медведчук. Ми заслуговуємо на це.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.