Зеленському потрібно періодично "накидати" справи проти Медведчука, щоб той не вийшов з-під домашнього арешту - інакше буде дискредитовано санкції

Шарій.NET
Шарій.NET

Інтернет-видання

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оригінал - в Telegram-каналі "Шарій.net".

За підсумками: СБУ з ОГП продовжують розкопувати справи, яким років по 5 або більше, при цьому діючими особами виявляються функціонери, але не вище керівництво, яке обережно обходять стороною. Приблизно як за зданий Крим хочуть судити не Порошенка, а депутатів, які голосували за Харківські угоди.

При цьому є цілком конкретна політична мотивація. По-перше, так можна заглушити інші гучні теми (якщо, звичайно, чергова підозра Медведчуку здатна відродити інтерес до цього серіалу). По-друге, Зеленському потрібно періодично "накидати" справи проти опозиціонера, щоб той не вийшов з-під домашнього арешту - інакше буде дискредитовано санкції, через які, зокрема, Разумкова звільнили.

По-третє, лейтмотив нової справи - "Росія з її агентами намагалася нашкодити енергетичній безпеці України, залишивши її без електрики". Цей кейс можуть потім використовувати як аргумент на міжнародній арені, проводячи паралелі з "Північним потоком - 2", який будують, щоб позбавити Україну газового транзиту і поставити на коліна.

Деякі розглядають нову підозру як спробу Зеленського підвищити ставки з Путіним перед зустріччю, щоб виторгувати у нього мир на умовах Києва. А що, раніше це спрацьовувало? Зустріч хоч трохи наблизилася?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.