Зеленському час чесно собі зізнатися, що сісти за корупцію в першу чергу треба йому. А Медведчука - звільнити

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Президент Володимир Зеленський, який декларує чесність і щирість, на перевірку виявився звичайним корупціонером, що виводить кошти в офшори, обманюючи простих громадян. І тому саме він повинен сісти у в'язницю, відповівши за законом за всі свої махінації. А лідера опозиції Віктора Медведчука, щодо якого прокуратура за багато місяців так і не зібрала жодних доказів, - звільнити.

Можу тільки уявити, наскільки бридко почуваються ті, хто голосував за Зеленського. Адже люди обрали його президентом, щиро повіривши в те, що ось він, чесна людина "з народу", яка не обдурить, не зрадить і зробить все для розвитку країни. У підсумку, всього через два роки з'ясувалося, що президент - мерзенний шахрай, який рвався до влади тільки для того, щоб разом зі своїм оточенням ще більше збагатитися на власних громадянах. 

Зеленський обіцяв, що ціни на комунальні послуги не зростатимуть. У підсумку, суми в платіжках ростуть з космічною швидкістю. Гідні зарплати і соціальні виплати отримують хіба що "Слуги народу" і наближені до Банкової, але ніяк не прості вчителі або лікарі. Реформи, про які голосно оголошували з усіх "прасок", на перевірку виявилися черговими корупційними схемами, а горезвісне "Велике будівництво" в народі вже давно назвали "Великим крадівництвом".

Замість того щоб виконати свою обіцянку і домогтися миру на Донбасі, команда Зеленського завела переговори в глухий кут. В ОРДЛО продовжують нудитися тисячі наших співгромадян. Чотири українки, про звільнення яких домовився Медведчук, могли б вже майже рік бути на волі, якби не амбіції Зеленського, через які він відмовився на запропоновані умови їхньої свободи! Ось вони - реальні дії того, хто з таким вогнем в очах обіцяв нам усім краще життя.

Замість того щоб воювати на політичному полі за інтереси власного народу, Зеленський воює з опозицією, безпідставно звинувачуючи її лідера Віктора Медведчука в тому, в чому винен сам. Адже за багато місяців прокуратура так і не змогла зібрати більш-менш осудних доказів того, в чому звинувачують опозиціонера. А це означає, що Медведчук - не винен. Він - чесний політик, який, на відміну від президента і його команди, насправді відстоює інтереси простих людей у всіх сферах. Медведчук - це 25% знижка на газ від Росії і низькі суми в платіжках. Медведчук - це першочергові поставки якісної вакцини тоді, коли всі країни билися за можливість швидко прищепити своє населення. Медведчук - це півтори тисячі звільнених українців з ОРДЛО. Медведчук - це майбутнє країни. Медведчук, а не Зеленський.

Звичайно, розуміючи всю свою убогість, президент робитиме все, щоб змусити Медведчука замовкнути. Але це у нього не вийде. Адже історія підтверджує, що найсуворіший суддя - це народ, який повністю розчарувався у своєму президенті. Тому вже скоро гасло "весна прийде - будемо саджати" зазвучить знову. Як вирок Зеленському.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.