"Загрався ти, Вова...": Як українці оцінили пропозицію Зеленського обміняти Медведчука

ІА REGNUM
ІА REGNUM

Російське інформаційне агентство та інтернет-видання

Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Оригінал - на сайті ІА REGNUM.

Можливість обміну депутата Верховної Ради від партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука "на справжніх героїв і громадян України" готова розглянути влада України, якби Росія підтвердила, що у політика є російське громадянство. Про це заявив Володимир Зеленський в ефірі телеканалу ICTV.

Заяву Володимира Зеленського обговорили в телеграм-каналі Klymenko Time. Багато хто вказав на те, що українська влада фактично "взяла в заручники" Віктора Медведчука.

"Зеленського б обміняти на знижку на газ. Єдина користь від нього була б для України", - написав Алесандр.

"Чорт, і на повному серйозі ж базарить. Тупо захоплення заручників", - пише Ivan R.

"Феєрична, звичайно, історія - виставити на обмін громадянина України, за яким навіть немає рішення суду, що просто прямо кричить, що людину тупо мурижать як заручника, при тому, що вони навіть самі не володіють інформацією про те, є у нього громадянство РФ чи ні", - зазначив Nonlinear equation.

"Нікчемний паяц, що уявив себе вирішувачем доль людських..." - відреагував Ігор.

"Тобто Медведчук - заручник? Тоді Зеля і Ко - терористи, а Україна - терористична держава", - додав K0RTESS.

"Кошмар! І це говорить президент! Хапає людей і формує обмінний фонд", - написала Марина С.

"А нічого, що за наявності в українського громадянина іншого громадянства він розглядається державою як громадянин України?" - поставив питання Michael de Santa.

"У Незалежній вже стало нормою на державному рівні брати в заручники власних громадян, створювати обмінний фонд і міняти їх на непотріб. Господи, що він говорить?! Що він каже?! Таких президентів ще не було. Ніде. Ні в кого. Кого ми вибрали, люди?! Це ж просто непорозуміння..." - додала Olga.

"Схоже, клоун остаточно поїхав мізками! Торгівля людьми знову в тренді?" - не розуміє Вадим.

"Сомалі якесь!" - зазначив R ro.

"Ох, загрався ти, Вова, вже шантажем зайнявся на міжнародному рівні", - відреагував Patrick.

"Це шантаж... Президент захоплює заручників і займається шантажем. Він навіть не розуміє того, що він робить і говорить. Після цього про яку зустріч з Путіним можна мріяти?.." - пише Михайло М.

"Тільки терористи беруть в заручники своїх громадян і шантажують іншу державу. Блазень не тільки зневажив всі закони України, а й посварив нас з усіма сусідами. Але найжахливіше, що він хоче війни з РФ руками своїх господарів", - додав Юрій.

"Тобто коли на останньому обміні поміняли громадян України на громадян України, то не треба було громадянство Росії, а тепер треба?" - запитала Elena V.

"Ти дивись, Карабас Барабас недороблений. Він, бачте, людьми обмінюватися вирішив. Зеленський заявив, що обміняв би Медведчука на затриманих у РФ. Але, мовляв, Медведчук - український громадянин, а не російський. Тому і не обмінюємо. А нічого, що ти вже обмінював українських громадян з "ЛДНР" на українських громадян з підконтрольних територій?! А те, що ти американським кримінальникам громадянство роздавав?! А тепер їх судять за вбивства тут, а не там?! Та що таке з ним?! Де у нього уламки совісті?! Де здоровий глузд у тих, хто ще готовий за нього голосувати?!" - підсумувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook екс-депутат Ради Олена Бондаренко.

Мирослава Романенко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.