Новини » Політика Читать эту новость на русском

Юрій Загородній: РНБО незаконно ввела санкції проти Медведчука тому, що той запропонував альтернативний шлях розвитку України

Юрій Загородній
Юрій Загородній

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Виступ народного депутата України від фракції ОПЗЖ Юрія Загороднього з трибуни Верховної Ради

Вже пішов десятий місяць з тих пір, як РНБО незаконним антиконституційним способом, порушуючи цілий ряд статей КУ – 1, 3, 15 і 34, 106, 107 – ввела санкції проти трьох всеукраїнських незалежних інформаційних каналів – "Зік", "Ньюсван", "112 Україна". А також ввела санкції проти голови політичної ради політичної партії ОПЗЖ, народного депутата України Віктора Володимировича Медведчука, а також проти члена ОПЗЖ, народного депутата України Тараса Козака.

За що введені санкції проти телеканалів? За те, що телеканали розповідали реальну правду, правду про життя в Україні.

Про те, що епоха бідності переросла в епоху злиднів. Про те, що 56% громадян не згодні з політикою президента України і не підтримують його сьогодні. Про те, що 71% громадян України заявляють, що Україна рухається в неправильному напрямку. За те, що 68% громадян України не підтримують прийнятий ВРУ закон "Про ринок землі". Про те, що медична реформа – це геноцид українського народу. Про те, що драконівські тарифи – це також геноцид проти українського народу.

За що були введені санкції проти Віктора Володимировича Медведчука? За те, що Медведчук Віктор Володимирович запропонував альтернативний шлях розвитку України від того курсу, який сьогодні проводить чинна українська влада. За те, що Медведчук розробив мирний план, як припинити збройний конфлікт на Донбасі і повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас, зшити Україну, щоб Україна знову стала єдиною державою. За те, що Медведчук запропонував, як забезпечити громадян України вітчизняною вакциною для українців. За те, що Медведчук запропонував шляхи, як підняти економіку, як знизити тарифи. Запропонував, як я вже сказав, альтернативний шлях розвитку України.

Всі ці дії і санкції, введені владою, є незаконними. І цю незаконність визначила Рада національної безпеки і оборони України, тому що 15 листопада РНБО України на інформаційний запит "Українських новин" дала відповідь, що регламенту роботи РНБО донині немає. Він не прийнятий. Це ставить під сумнів усі рішення РНБО. Ставить під сумнів усі укази президента України, якими він ввів у дію рішення РНБО, зокрема проти каналів і лідерів нашої політичної сили. А значить, якщо вони незаконні, ці укази повинні бути скасовані, а кримінальні справи закриті.

Юрій Загородній

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.