Євродепутат: В Україні Медведчука переслідують за його погляди, а ЄС при цьому дає премію Сахарова Навальному. Більшої фальші складно уявити

Максиміліан Кра
Максиміліан Кра

Депутат Європарламенту

Тільки "Опозиційна платформа - За життя" гідно вшанувала 80-ту річницю початку Великої Вітчизняної Війни 112.ua

Цього року Європейський парламент присудив премію Сахарова Олексію Навальному. Максиміліан Кра, офіційний представник від делегації партії "Альтернатива для Німеччини" в парламенті ЄС з питань зовнішньої політики, відреагував на це рішення наступним чином:

"Коли мова заходить про Росію, Європарламент у своїй русофобії готовий використовувати будь-які засоби, зокрема зловживання ім'ям Сахарова. Іншого пояснення рішенню присудити премію його імені російському опозиціонеру Олексію Навальному немає. Щоб спровокувати Москву, нагорода вручається економічному злочинцеві, який в минулому привертав до себе увагу расистськими висловлюваннями. Важко уявити собі більш явне зловживання правами людини для геополітичних цілей. На щастя, президент Путін лише посміється над цим політичним дитячим садком.

Ця нагорода ще більш абсурдна, якщо врахувати, що Україна, повністю залежна від грошей Заходу, за офіційними політичними мотивами тримає обраного лідера опозиції Віктора Медведчука під домашнім арештом. У цій справі Брюссель за роки не зрушився ні на міліметр, навіть навпаки: поки режим у Києві отримує мільярди, Москву завалюють санкціями. У той час як Навальний був заарештований за злочин, Медведчук насправді є політичним в'язнем. Очевидно, що Європарламент трактує права людини, універсальність яких він постійно підкреслює, дуже вибірково і залежно від політичної лінії. Більшої фальші складно собі уявити."

Максиміліан Кра

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.