Як Кабмін "прокинув" українських студентів

Адвокат Права
Адвокат Права

Юридичний Telegram-канал

Останнє підвищення розмірів академічних стипендій було в листопаді 2017 року banker.ua

Кабінет міністрів України підвищив розміри стипендіального забезпечення, але кількість отримувачів скоротиться більш ніж на 10%.

Про це пише Telegram-канал "Адвокат Права".

Почнемо з того дня, коли студенти дізналися про своє багатство. Це ми про підвищення стипендій. А потім з’явилася та сама Постанова №933, яка розставила всі крапки над "і", "ё", всіма буквами німецького алфавіту, де того потребує ситуація, тощо.

Суть всіх постанов, якими вносяться зміни, – це публікація не нового тексту одразу, а лише формулювань, які будуть змінені.

Ось вам, для наочності

У другому реченні абзацу сімнадцятого пункту 13 Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 12 липня 2004 року №882, слова і цифри "(у діапазоні від 40 до 45)" замінити словами і цифрами "(у діапазоні від 35 до 40)".

Ви все зрозуміли з цього? Навряд.

Новини за темою: Нові податки на квартири, автомобілі та цигарки: Чого чекати українцям?

Ось вам весь абзац 17, яким він буде у новій редакції

Перед початком підведення підсумків кожного семестрового контролю вчена (педагогічна) рада відповідного навчального закладу з урахуванням видатків на стипендіальне забезпечення, затверджених навчальному закладу у встановленому порядку, визначає однаковий для всіх факультетів (відділень), курсів та спеціальностей (напрямів підготовки) ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами такого семестрового контролю. Цей показник встановлюється у відсотках (у діапазоні від 35 до 40) фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним (регіональним) замовленням на певному факультеті (відділенні), курсі за певною спеціальністю (напрямом підготовки) станом на перше число місяця, наступного за датою закінчення семестрового контролю згідно з навчальними планами для відповідних факультетів (відділень), курсів та спеціальностей (напрямів підготовки).

Тому, друзі, тепер ще більше студентів буде без стипендії.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.