Вирішуючи найскладніші для країни проблеми, Медведчук викликав заздрість з боку Зеленського, який вбачає у ньому свого головного конкурента

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці в Facebook.

Зеленський доручив почати кримінальне переслідування Медведчука. Влада за два роки так і не знайшла жодних економічних злочинів опозиційного політика, тому вирішила йти шляхом політичного беззаконня.

Підозра, яку влада оголосила Медведчуку, - це черговий етап війни, яку Зеленський розв'язав проти свого головного політичного опонента. Адже він, якщо проаналізувати, зараз виглядає більше президентом, ніж сам Зеленський.

Медведчук домовився про постачання, а потім і виробництво вакцини "Супутник V" в Україні. Якби Зеленський дав добро, кампанія вакцинації українців була б у розпалі, а життя в країні швидко налагодилося. Не виключено, що ми б обійшлися без останнього локдауну. Зеленський же провалив закупівлю вакцин, їх не вистачає, а ті, які є, – сумнівної якості китайські та індійські препарати.

Лідер ОПЗЖ має робочий мирний план щодо Донбасу, який схвалили в Москві, Донецьку, Луганську, Парижі та Берліні та який здатний покласти край війні. Зеленський же за два роки не зміг нічого запропонувати, відмовившись від політичного врегулювання.

Зеленський навіть примудрився провалити повернення чотирьох українок з полону. Тільки тому, що влада ОРДЛО мала намір передати їх через Медведчука, а не особисто Зеленському, з яким на Донбасі не бажають мати справи. При цьому Медведчук повернув додому півтори тисячі українців.

Також у Медведчука на руках є домовленості з Росією щодо газу, які дозволять знизити тарифи в Україні для кінцевого споживача. А Зеленський поки що тільки підвищує тарифи, спровокувавши "тарифний Майдан".  

Тому удар президент завдав по найнебезпечнішому опоненту. Спочатку офіс Зеленського незаконним шляхом відключив від мовлення три опозиційні канали, а побачивши, що це мало допомогло, – розгорнув атаку особисто проти Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Цікаво подивитися на реакцію міжнародної спільноти. Закриття каналів спровокувало фурор в ІноЗМІ - 16 тисяч публікацій та пильна увага світу до цього незаконного кроку Зеленського. Впевнений, черговий удар по іміджу України в світі нам знову забезпечений.

Але ж сенсу в цьому мало. Зеленському поплескають виключно ура-патріоти, які на виборах все одно підуть голосувати за Порошенка. А ось поміркований виборець, яких переважна більшість, голосуватиме за тих, хто за економіку, а не за цирк.

Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.