Втрата нюху і смаку після COVID-19: Що необхідно робити, щоб відновитися

Світлана Федорова
Світлана Федорова

Головний лікар в обласній інфекційній лікарні

Медичний персонал у відділенні міської клінічної лікарні 

EPA-EFE

Втрата нюху, смаку, зміни смаку після ковіду. Чому, що робити, відновиться чи ні?

Про це пише Світлана Федорова на своїй сторінці у Facebook.

У попередніх постах вже розкривала тему постковідного синдрому, але щодо відновлення психо-емоційного фону, неврологічної симптоматики, проблем із диханням і т. д.

Сьогодні хочу трохи розповісти про спотворення смаку, зниження смакових відчуттів, втрату нюху.

У досить великої частини пацієнтів, які перенесли ковід, особливо у тих, у кого під час хвороби була повна і тривала відсутність нюху (не відчували запаху), - після одужання наступають зміни смакових відчуттів. Найчастіше скаржаться на зміни смаку м'яса, яєць, молочних продуктів.

Деякі пацієнти взагалі не можуть почати їсти звичну їжу. "Здається протухлим, у роті незрозумілі відчуття, не відчуваю смаку, смердить мертвечиною, пахне сіркою, на смак, як папір..." тощо.

Щоб зрозуміти, чому так відбувається, трошки розповім, що відбувається під час вірусної інфекції.

Найцікавіше, що зміна смаку і запаху нерозривно пов'язані між собою, але не у всіх змінюється і зникає і те, і інше.

Як вже розповідала, "корона" уражає нервову систему, крім усього іншого (тканини легень, судини, систему кровотворення і т. д.)

Вірус ковіду цікавий та маловивчений. Потрапив він до організму, озирнувся - до фіга цікавого навколо! Він мізками, своїми, вірусними, розуміє, що швидше треба мчати вниз, до смачненьких легенів. Або, можливо, це великий та дурний, який вважає себе всесильним, макроорганізм (людина).

Але, любов зла навіть у вірусів. У них любов називається красивим словом "тропність". Дивиться на найближчі до носоглотки нервові клітини (а це слуховий нерв і нюхові клітини) – і "отропніває". Стрункі, фігуристі, ваблять... І нікуди від тропності не дітися. Почуттям та інстинкту не накажеш (та й навіщо). У вірусів все злагоджено, просто, без заумності: мабуть, тому і живуть, і розмножуються, і мутують (змінюються, підлаштовуючись так, щоб знищити його було неможливо), і перемагають у багатьох випадках. Відверто кажучи, повчитися у вірусів є чому.

Загалом все у них, вірусів, з нервовими клітинами виходить прекрасно і по любові. При цьому основну свою задачу, вірусну, теж виконують. Задоволені та щасливі всі навколо. Всередині. Крім самого пацієнта, звичайно.

Є ще спостереження (і не тільки у нас), що чим швидше і яскравіше проявилася хвороба втратою запаху, тим або легше (або взагалі не доходить) до пневмоній. Не 100%, але у більшої частини пацієнтів.

Так, мабуть, закохуються потужно в нервові клітини носоглотки, що шкодити всьому іншому ніколи та й навіщо, якщо і тут добре.

З рецепторами на язику відбувається практично те саме.

Зі слуховим нервом теж любов, тьху, тропність. Вірус "Дельта" ( та інші мутації) ще й закохується в очі... велелюбний товариш.

Новини за темою: Новий штам коронавірусу: Симптоми більш заразного варіанту "Дельта"

Наші смакові відчуття лише наполовину складаються з конкретного смаку продуктів. А рівно половина пов'язна з нюхом.

Коли ми ковтаємо їжу в порожнину носа, з носоглотки надходить запах речовини: вважається, що це і є "смак". Насправді - запах. Коли нюхова зона блокується, запах їжі з носоглотки не надходить, і все починає здаватися позбавленим смаку.

Вважається сьогодні, що втрата здатності відчувати запахи і смак можуть спричиняти як порушення структури слизової оболонки носової порожнини, так і ураження самої сенсорної (нервові клітини) нюхової системи.

Це все лірика і романтика.

Розумію, що цікавить інше. Коли відновиться нормальний смак, коли, нарешті, улюблені парфуми стануть пахнути, як раніше, тощо у всіх по-різному, не буду довго говорити чому - різні слизові, по-різному переносили застуду та нежить, різна сила тропності вірусу до ваших конкретно клітин, та й взагалі всі ми різні і двох однакових людей не існує (навіть близнюків). Тим, хто понад 4 або 6 місяці не відчуває запах і смак: це ж з якою силою вірус закохався у ваші клітинки! Можна цим навіть пишатися - ви здатні викликати потужні почуття)

У принципі все відновиться. Чи можна прискорити відновлення? Можна.

В ідеалі відвідати лікаря (інфекціоніста, або лора, або невропатолога, а краще всіх). Розповісти про проблему. Просто чекати, поки саме мине, не дуже правильно. Лікар може призначити процедури для якнайшвидшого відновлення і слизової оболонки, всякі там зрошення, змазування, новомодні фізпроцедури (типу віброакустична терапія, інфрачервона лазерна терапія, санація слизових і т.д.) і ліки та спреї від набряку носоглотки тощо.

Новини за темою: Позаду всіх: Чому Україна провалила вакцинацію від COVID-19?

Що можна робити самому?

  1. Промивати носоглотку (сольові розчини, краще гіпертонічні) - типу "Пшик", "Хьюмер", "Аквамарис" тощо.
  2. Стимулювати рецептори. Аромалампа або дифузор або просто наливаємо в долоньку і по 20-30 хвилин 3-5 разів на день нюхаємо олії чайного дерева (ідеально, стимулює дуже добре), кардамону, кориці.
  3. Допомагати відновитися нервовій системі: і препаратами, і позитивними емоціями.
  4. Стимулювати себе взагалі (знову таки емоції, прогулянки, відпочинок, зміна обстановки), добре приймати "Стимол", можна тричі на день, "Мілдронат" (тільки після консультації з лікарем)
  5. Знімати набряк слизової носоглотки гормональними  спреями типу "Флікс", нетривалим курсом, 1-2 рази на день, після консультації лікаря!
  6. Ту їжу, яка викликає неприємні відчуття, пробувати  знову, дуже малими порціями, під дією аромамасел, які поруч стоять, під час відкушування, пережовування (жуємо довше і активно змушуємо мозок "згадати") смак) і особливо ковтання (!!!) згадуємо, як це смачно, можна увімкнути на комп'ютері картинки ароматних шашличків або того, що жуєте наразі, але у більш привабливому вигляді.

З власного досвіду скажу, що завдяки цим простим речам нюх і смак відновлювалися у пацієнтів буквально за 10-14 днів, після 2-3-4 і навіть 5 місяців після їх втрати.
Тож усе буде добре! Будьте здорові!

Світлана Федорова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.