Вручення підозри Медведчуку - це спроба Офісу президента змістити акцент з офшорного скандалу

Дмитро Марунич
Дмитро Марунич

Співголова Фонду енергетичних стратегій

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Офіс президента намагається змістити акцент зі скандалу через "досьє Пандори" на інші теми. Звідси і раптове звільнення Разумкова, звідси спроба вручити нову підозру Медведчуку і т. д.

Про це пише Дмитро Марунич у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

В курсі, що в ОП істерика з приводу "офшорного скандалу" і "досьє Пандори"?! Це на публіку вони віщають "а що тут такого?" (Арахамія) і "це ж ще при Януковичі було" (Подоляк).

А на ділі Офіс ковбасить - бо ковбасить самого Зеленського. Пояснюю на пальцях. "Досьє Пандори" - це список тих, кого транснаціонали разом з Соросом постановили "зливати". Винен він в офшорних схемах або не винен – справа ж не в цьому. Головний висновок "досьє Пандори": №1 в цьому списку - це Зеленський. Тому в ОП "розбрід і хитання".

Звідси підвищена піар-активність - щоб змістити акцент із "чорної мітки" для Зеленського від Заходу на інші теми. Звідси і "раптова" відставка Разумкова, з якою поспішали так, що порушили в регламенті все, що можна, і все, що не можна. Звідси нова підозра для Медведчука. Як стало відомо, Віктора Медведчука викликали в ДБР для ознайомлення з матеріалами справи. А потім туди вломилися хлопці з ГПУ і спробували вручити йому ще одну підозру в державній зраді і сприянні тероризму. Як бачимо на відео в Telegram, прокурорські порушили всі норми законодавства, які тільки могли. Починаючи з того, що приїхали на слідчі дії по одній справі, щоб вручити підозру по іншій справі. У підсумку адвокати змусили вручити повістку з викликом в ГПУ за 3 дні, як годиться.

Чому не викликали в ГПУ, щоб все було за законом? До чого такий поспіх?

Та тому, що в ОП всі трясуться в істериці, починаючи з Зеленського. Та тому, що час не чекає - треба зам'яти "офшорний" скандал. А для цього треба влаштувати а) ще голосніший скандал; б) відразу кілька гучних скандалів; в) і перше, і друге, і ще що-небудь третє.

Так, і скажіть хто-небудь Зеленському, що насправді ось такими "ініціативами" він сам себе закопує. Десятки тисяч публікацій у західній пресі про атаку на "112 Україна", NewsOne і ZIK. Про заборону телеканалів заявляє Freedom House, про атаку на канали та репресії проти опозиції і Медведчука пише The Independent, про те, що замість боротьби з корупцією відбувається імітація, прямо пишуть аудитори ЄС у своєму звіті за 23.09.2021. Навіщо провокувати нову хвилю критики на Заході? Хтось спеціально топить Зеленського. Який там другий термін…

Дмитро Марунич

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.