Володимир Путін заявив, що переслідування лідера української опозиції Віктора Медведчука чинною владою - абсолютно незаконне і неконституційне

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Президент Росії Володимир Путін kremlin.ru

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з його словами, подальше затягування суду над лідером ОПЗЖ ставить під загрозу двосторонню зустріч президента РФ і Зеленського, що вкрай негативно позначиться на і без того напружених відносинах двох країн.

Під час сьогоднішньої прямої лінії у всіх відповідях Путіна щодо питання України читався один меседж: українська влада не розуміє того, наскільки згубна її політика для своєї ж держави. Також чітко склалося враження про те, що Путін втомився пояснювати Зеленському, де та риска, за яку не можна переступити у відносинах Росії і України.

Він прямим текстом сказав Зеленському, що переслідування лідера української опозиції – незаконні і неконституційні. І тільки від того, як завершиться судовий процес над Медведчуком, Путін буде дивитися, чи розуміє Зеленський російську мову і чи готовий іти на діалог. Доповнюючи відповідь російського президента, ясно, що якщо Зеленський продовжить пресинг і придушення опозиції в Україні – будь-які відносини між Росією і Україною будуть розірвані.

На завершення Путін сказав, що із такою боротьбою з опозицією, як в Україні (маючи на увазі тиск на Медведчука і його політсилу) у влади Зеленського "немає шансів на будівництво нормальних відносин з Росією".

Дуже хочеться запитати у Зеленського, чи намотав він собі на вуса всі тези Путіна? Тому що виняток, який президент РФ зробив зі знижкою на клоунське минуле президента, повторивши двічі, – явно був останнім. Кожен розсудливий українець розуміє, що якщо не почати цей двосторонній діалог зараз – про мир на Донбасі та спокійне сусідство ми зможемо тільки мріяти.

Сьогодні із Зеленського запитує Путін, а завтра - запитають українці. Тому що ніякі 73% вже давно не хочуть страждати, покриваючи самодурство свого зеленого лідера.

Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.