Володимир Бистряков: "Синдром Медведчука" як домашній варіант "Синдрому Путіна"

Володимир Бистряков
Володимир Бистряков

Композитор, піаніст, шоумен

 

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Про це пише Володимир Бистряков на своїй сторінці в Facebook.

Для багатьох наших співвітчизників не зовсім зрозуміла суть конфлікту, який пролягає лінією протистояння Зеленський — Медведчук. Чим авторитетний опозиційний політик може бути таким небезпечним для безпеки держави Україна?!

Він що, закликав до повалення нинішнього режиму? Та ні, я начебто такого не чув... До фізичного усунення представників керівних еліт?! Та й тут - жодних доказів...

Ааа! Він на своїй дачі забетонував злітну смугу для літаків з РФ, які ось-ось (ох уже це "ось-ось" який рік уже "ось-ось"), і російські танки з'являться на Хрещатику, а російські десанти висадяться просто там на дачі Медведчука. Ви чули про це ? Я - ні.

Так чим же так засмутив нашого всенародно обраного сам факт існування Медведчука на нинішньому політичному полі?! Невже... "дівочі ревнощі" до реального суперника?! "Ах він такий-сякий забігає "попереду батька" у вирішення проблем з обміном полонених, а тепер і ще гірше — домовився з Росією про... постачання газу по 175 дол. Та як він сміє?! А на що ж тоді я, верховний вождь нації?!

А який з мене лідер, якщо "хто хоче", той мене й обходить своїми "ініціативами"?! Хід думок гаранта зрозумілий. Та тільки немає в цій "його логіці" місця нам із вами, немає наших проблем, наших страхів про холоди, що насуваються, про захмарні платіжки, про відсутність перспективи подальшого життя в Україні. А тут ще й Європа, яка дедалі частіше дзижчить про скасування безвізу з нами...

Як бути з цим?! Останнє "велике досягнення" Порошенка - під загрозою? Жах!!!
Тут і коню зрозуміло, що йдеться не про наші проблеми, які щодня — як сніжний ком, не про проблеми країни, що котиться в прірву, а лише про примітивне суперництво. Пам'ятаєте? Де двоє українців, там завжди троє гетьманів?!

У себе в "Кварталі" був одноосібним гуру, ну а чим нинішня держава не "Квартал"?! І так уже всіх "звідти" перетягнули "сюди" (у КВК нема кому грати - всі "КВК-колеги" в Раді та Кабміні "керують"), а тут ще нові напасті: і в помічника ніби стріляли, і офшори "засвітили" (а як же?! Хіба, хлопці, ви забули старий випробуваний маккіавелівський метод: "поки не нариєш компромат - до влади не пускати!").

Та й зі спікером якось незручно вийшло, та й соратники колишні, як на зло, з життя вибувають... Все одне до одного. Не дарма кажуть, "біда не приходить одна"...
Ну якщо візьмемо у вселенському ракурсі - там усе зрозуміло: у всіх бідах нашої планети винен хто?! Ну, звичайно ж, він, господар Кремля. Ну а тут давайте знайдемо "віддушину", фігуру, на яку буде так зручно зливати всі наші біди й негаразди. А навіщо далеко ходити - ось же він. І хто ж? Кум (!!!) Кому кум? Найбільшому винуватцю всіх бід нинішньої цивілізації, страшному ПУ...ну. Те, що в будь-якій нормальній країні було б нормальним бонусом будь-якому політику (бажання людини обігріти народ, пробиваючи нормальну ціну за це ось так потрібне нам усім тепло взимку), у нас, у цьому Задзеркаллі, видається за... (Стоїмо! Не падаємо!) за самопіар і спробу підірвати як нашу безпеку, так і взагалі існування нас як незалежної держави... Ідіотизм, заперечать мені нормальні люди. Згоден.

Але то "нормальні", а ми згодні сидіти в холодних будинках "з голою дупою, але ж нескорені... Будемо до останнього кричати "смерть москалям" і "на гілляку його, отого ведмедчука!".., і топити хату кізяком.

Знаєте, друзі, у світовій історії бували випадки масового божевілля цілих країн. Достатньо згадати, з якою багатомільйонною радістю зустріли австрійці Гітлерівський аншлюс у кінці 30-х рр. (хто не вірить, гляньте хроніку), а китайці всім своїм мільярдним населенням з люттю знищували горобців і будували в кожній сільській фанзі сімейні доменні печі.

І що в залишку?

Сьогодні Австрія - гідна єврокраїна, а Китай завдяки лише одній людині перетворився на світового гегемона, фактично підпорядкувавши собі економіку та ринки багатьох країн.

Хлопці! Чому всі вони могли? А ми викладаємо тризуби із сала, щоб з Марса було видно?!

Ми що, тупіші й дурніші?! Або, може, просто дали себе зануздувати і збидлити?! Сьогодні людині, яка наважилася сказати нормальні речі й запропонувати всім нам альтернативу (!) так званому генеральному курсу держави, загрожують нові неприємності, аж до ув'язнення в СІЗО. Чи нормально це ?! Для адекватної країни ненормально! А ось для нас з вами, у яких часто "хата скраю", це нор-маль-но. Бо ізолювати від прийдешніх виборів, які невблаганно насуваються, потрібно за всяку ціну. А то раптом набере голоси, та й посуне. Усю цю зелену шоблу. Жах.

Але то турбота і головняк верховних наших... Боюся охрестити, щоб не образити.
А що ж ми з вами ?! А ми, схоже, забули справжнє значення нашого старовинного козацького правила: "Моя хата - скраю... Першим ворога стрічаю!"

Може, настав час нарешті прочистити нашу пам'ять, а заодно і наші очі?!

Володимир Бистряков

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.