В Україні є вірний своїм принципам борець за інтереси народу, і це не Зеленський

Кирило Кіквідзе
Кирило Кіквідзе

Блогер

112ua.tv

Оригінал - на сайті Skeptic.

Висміювати українських політиків у серіалі дуже зручно, поки сам не пройдеш випробування владою. Зеленський провалив його майже відразу, опинившись не стільки "котом у мішку", скільки "вовком в овечій шкурі", як сам називав свого візаві на дебатах. І найсмішніше: людина, яка є без перебільшення зрадником інтересів України, закидає опозиційному лідеру Віктору Медведчуку держзраду!

Після виходу фільму "Офшор 95" не залишилося ніяких сумнівів у тому, що своя кишеня Зеленському ближче до тіла. Совість не завадила Володимиру Олександровичу йти від сплати податків в Україні і при цьому розвішувати борди "не заплатив податки - вбив медика".

Скільки ще Зеленський зраджуватиме народ України?

Він продавлює закон про олігархів, намагається "душити" Порошенка, а у самого - нерухомість в Італії.

Президент публічно всіляко критикує Росію, її владу. Розповідає, що з тими, хто не поділяє його принципових позицій, йому "не по дорозі". Але це жодним чином не заважало йому заробляти в Росії гроші: "8 перших побачень" і "Слугу народу" прекрасно показували в РФ, та й франшизу на "Лігу сміху" росіянам вдалося купити без проблем.  Нікого не нагадує? Наприклад, Порошенка з його липецькою фабрикою, у факт існування якої Зеленський макав свого опонента на дебатах?

Зеленський багато говорить про людиноцентризм, про соціальний бюджет, в якому передбачено зростання зарплат для медиків і вчителів. Але якщо почитати проект бюджету, його доходи насправді майже повністю складаються з податків. Лицемірна виходить турбота про людей - за їхній власний рахунок.

Ще будучи кандидатом у президенти Зеленський, обіцяв знизити тарифи на газ. Він гарантував, що Україна збільшить видобуток природного газу, зможе самостійно покривати свої енергетичні потреби. Але в підсумку при його президентстві Україна вже незабаром може зіткнутися зі справжньою "газовою катастрофою", а Зеленський при цьому продовжує свою тарифну політику в інтересах заморських партнерів.

Володимир Олександрович обіцяв, що за його правління не будуть утискати ЗМІ, заявляв, що "особисто виступає за свободу слова". У підсумку рота закрили журналістам, зокрема, каналів "112 Україна", NewsOne, ZIK. Глава Асоціації незалежних ЗМІ Чехії дуже точно назвав блокування каналів "ножем м'ясника, що вбиває свободу слова". Але ні цей факт, ні відкритий лист президента Freedom House американському президенту Джо Байдену, ні інші оцінки міжнародних організацій, схоже, не змушують Зеленського червоніти.

Зеленський пообіцяв закінчити війну на Донбасі до кінця свого президентського терміну. Багато хто повірив у чистоту його намірів, але слова Володимира Олександровича нічого не значили: це був лише спосіб заслужити симпатії українців для того, щоб отримати всю владу в країні. Зеленський не тільки ні на йоту не наблизився до реалізації своєї обіцянки, але навіть погіршив відносини з РФ, свідомо намагаючись іти на конфронтацію з російським президентом. Згадаймо, як абсолютно лицемірно він запросив Росію до участі в "Кримській платформі":

"Якщо цей майданчик настільки цікавить її, ми запрошуємо Російську Федерацію приєднатися до "Кримської платформи" для спільного вироблення шляхів деокупації Криму і виправлення її трагічної історичної помилки", - сказав президент.

Але як Росія повинна була прийняти запрошення, якщо її представнику раніше відмовили в заявці на участь?!

Втім, що для президента можуть означати мир і людські життя, якщо він публікує пости до Дня пам'яті і скорботи і пам'яті жертв війни, а в цей же час в Україні проходить "марш вишиванок" з фанатами української дивізії СС "Галичина".

Зеленський закликав у соцмережах припиняти расизм і ксенофобію, а сам утискає права російськомовних. А де обіцяний президентом закон про нацменшини? Мабуть, це питання було важливе тільки Зеленському-кандидату.

Перераховувати всі випадки, коли Зеленський цинічно обманював свій народ, можна довго. Багато політичних оглядачів у своїх статтях зверталися до Зеленського з питанням: як йому спиться ночами? Мабуть, абсолютно спокійно. Така природа актора: брехня у нього в крові.

Поки одні впиваються владою, інші змушені під арештом відбиватися від безглуздих претензій замість того, щоб витрачати сили на зростання добробуту України.

Мова про Віктора Медведчука. На відміну від Зеленського, голослівним він ніколи не був. Медведчук жодного разу не зрадив своїм принципам і діяв тільки в інтересах простих українців. І це робить його прямим конкурентом Зеленського, адже Медведчук на практиці здатний реалізувати всі ті важливі для держави питання, до вирішення яких у Зеленського немає здібностей.

Медведчук обіцяв докласти всіх зусиль, щоб мир на Донбасі запанував, і він це робить незважаючи на всі палиці, які вставляє йому в колеса влада. Він презентував мирний план, який передбачав впровадження заходів, що повторюють або доповнюють Мінські угоди. За зростання добробуту українців і послаблення тарифного зашморгу він боровся не тільки словом, а й ділом: домовився з Росією про постачання блакитного палива. Про те, що Медведчук зробив для України, можна писати окрему наукову роботу.

Усвідомлюючи, який ризик для Володимира Олександровича створює такий конкурент, Зеленський не придумав нічого кращого, ніж пуститися у всі тяжкі і висунути проти Медведчука брудні та брехливі звинувачення, відкрити політично мотивовані справи.

Але українці - не дурні і чудово бачать, хто є хто. Незабаром повітряні замки, які набудував Зеленський, зруйнуються і завалять його під своїми уламками, - чинний президент це прекрасно знає. І тоді до штурвалу України нарешті зможе прийти справжній лідер.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.