Внаслідок дій Смирнова з СІЗО на волю вийшов "злодій у законі" "Умка"

Известия в Украине
Известия в Украине

Новинний інтернет-портал

Фото з відкритих джерел

Зеленський ламає судову систему через коліно

Оригінал - на сайті "Известия в Украине".

За вказівкою чиновника Зеленського, заступника голови Офісу президента Андрія Смирнова, який водночас очолює юридичне бюро "Смирнов і Партнери", із СІЗО на волю відпускають особливо небезпечного злочинця - "злодія в законі" "Умку"

Так, 9 липня суддя Печерського суду Вовк відпустив на волю "злодія в законі" Сергія Олійника, або "Умку", як його називають у ЗМІ. Характерно, що "Умку" захищав адвокат з адвокатського бюро "Смирнов і Партнери", яке очолює заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов.

Таким чином, 9 липня можна назвати чорним днем українського правосуддя - остаточним розвалом української судової системи.

Такий підхід до винесення рішень свідчить про одне - за гроші судді готові на все. Особливо якщо просить заступник голови Офісу президента Смирнов.

Люди знову побачили, що всі слова Зеленського про нібито боротьбу зі "злодіями в законі" - це відверта і цинічна брехня.
Адже, з одного боку, підконтрольна Зеленському РНБО вводить санкції проти "злодіїв у законі", а з іншого боку - адвокати підконтрольної президенту людини з бюро "Смирнов і Партнери" захищають "злодія в законі" і готові на будь-які хитрощі, в тому числі корупційні, щоб звільнити його з-під арешту.

Цікаво, що того ж дня, 9 липня, той же суддя Вовк продовжив домашній арешт Віктору Медведчуку у сфабрикованій справі. Нардепа, за яким стоять мільйони виборців, залишають під цілодобовим домашнім арештом, а "короля" злочинного світу за вказівкою чиновників ОП спокійнісінько відпускають із СІЗО на волю.

Не менш абсурдно і те, що Смирнов став членом робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції в Комісії з питань правової реформи. Це цинічне кадрове призначення є не чим іншим, як насмішкою над правосуддям і плювком у обличчя громадянам, які сподіваються на чесний та справедливий суд.

Немає жодних сумнівів у тому, що робота Офісу Зеленського спрямована чітко на узурпацію влади. Судову владу вони під себе вже фактично підім'яли.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.