В ОРЛО заявили, що готові вести переговори лише з Медведчуком. Із Зеленським і його представниками жодних переговорів ніхто не проводитиме

Олена Устинова
Олена Устинова

Журналіст

Тільки "Опозиційна платформа - За життя" гідно вшанувала 80-ту річницю початку Великої Вітчизняної Війни 112.ua

Про це пише Олена Устинова у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

В ОРЛО заявили, що готові вести перемовини з головою політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктором Медведчуком.

Це правильне і єдино вірне рішення. Оскільки Медведчук уже працював у цій підгрупі та працював надуспішно, повернувши додому півтори тисячі людей. За час роботи попереднього складу підгрупи не було звільнено жодної людини. Україна те й робила, що зривала всі засідання ТКГ. Навіть тих чотирьох жінок, які влада ОРДЛО була готова передати Києву в односторонньому порядку, Україна відмовилася забирати. Таке рішення ОРЛО говорить про одне: із Зеленським та його представниками ніяких переговорів проводити ніхто не буде.

"За час роботи в переговорному процесі пан Медведчук зарекомендував себе обов'язковим переговірником: теми, які обговорювалися на засіданнях контактної групи, потім отримували практичні кроки", - заявили сьогодні в "ЛНР". Якщо по той бік лінії зіткнення в Медведчуку бачать людину, з якою можна працювати, то чому Україна не використовує його потенціал заради порятунку доль українських громадян? Яка різниця Зеленському, хто звільнятиме українців? Хіба тут важливе ім'я? Чи все ж результат? Результат у Медведчука, звичайно, вражаючий - півтори тисячі людей повернулися до своїх сімей. У "зелених" результат сумний – жодного обміну.

Але замість залучення Медведчука до переговорного процесу влада переслідує його, придумуючи все більш абсурдні звинувачення. У суді політик прямо запитав: за логікою влади, обмін 26 грудня 2014 року, який організував Медведчук і за яким було звільнено понад 150 громадян України, теж можна розцінювати як допомогу так званим терористичним організаціям? Якщо це так, тоді із Зеленським все зрозуміло, ніяких обмінів при ньому не буде, президент не хоче повертати людей додому. А якщо хоче, то варто зняти всі брехливі звинувачення з Медведчука і доручити йому ту справу, в якій він показав відмінний результат. В інтересах України.

Якщо Зеленський цього не розуміє, він ще дурніший, ніж нам усім здавалося.

До слова, сьогодні "ЛНР" знову підтвердила намір передати через Медведчука трьох українок. Як жест доброї волі і демонстрація намірів про співпрацю. Зеленський, повертаючи українців додому, годі думати тільки про себе і своє его!

Олена Устинова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.