Українці впевнені, що Верховна Рада, Кабмін, Зеленський і його Офіс - корупціонери

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Президент України Володимир Зеленський Страна.ua

Оригінал - на сайті MIGnews.

Натрапив на цікаві цифри соцдослідження щодо ставлення українців до корупції в країні. Результати вражаючі. Більше половини українців вважають український парламент, уряд, президента і його Офіс - корумпованими структурами.

Соціологічне дослідження "Стан корупції в Україні. Сприйняття, досвід, відносини", проведене програмою сприяння громадській активності "Долучайся!" (USAID/ENGAGE), відкрило реальну картину ставлення народу до президента Володимира Зеленського та його уряду.

Ви тільки вдумайтеся, що на другий рік керівництва кварталівського президента переконання про поширення корупції в державних установах на всіх рівнях влади в основному повертається на рівень 2015 року. Всі добре пам'ятають події 2014-2015-х років?

Так от, у 2021 році майже 65% українців вважає, що корупція "дуже поширена" у Верховній Раді; майже 53% опитаних звинуватили в аналогічному і Кабінет міністрів.

Причетними до корупції президента і його Офіс назвали 40,4%. Обласним органам влади та місцевому самоврядуванню не довіряють 38% і 29% відповідно.

Як на мене, результати опитування вкрай ганебні для президента, який ще два роки тому отримав 73% підтримки на народному голосуванні.

Взагалі, виходячи з результатів дослідження, українці назвали корупцію проблемою номер один в країні. Так само як і президент Зеленський у своїй передвиборчій програмі обіцяв у першу чергу боротися з нею. Але, мабуть, те, що він не зміг побороти, - вирішив очолити.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.