Українці розуміють, що відновлення роботи трьох телеканалів – єдиний спосіб впоратися з диктатурою Зеленського, - блогер

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Від брехні Зеленського та його політики хамелеона втомилися вже абсолютно всі

Про це пише Володимир Шамін у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Сьогодні вже кінець червня, а це означає, що з моменту закриття Зеленським телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK минуло вже чотири місяці. Доктринери преЗЕдента тоді, в лютому, розробили заздалегідь провальний кейс,  звинувативши телеканали у дестабілізації ситуації в Україні, високих тарифах та інших "смертних гріхах". Команда Офісу Зеленського сподівалася на те, що своїм наступом на свободу слова вона зможе на якийсь час прикрити свої провали в роботі за усіма напрямами, але "не так сталося, як гадалося".

Окремо хочеться передати привіт і "колегам" по цеху, які у спробах урвати собі шматок слави з усіх ефірів, соцмереж і "прасок" кричали про те, що "так їм і треба". Окремі особини, які називають себе журналістами, закликали до розправи над співробітниками трьох каналів, сподіваючись на те, що хоч за рахунок їх закриття вони нарешті зможуть підняти свої нікчемні рейтинги. Але цього, звісно, не сталося.

Що ми маємо на сьогодні. Цілковиту ескалацію конфлікту і щоденні втрати на Донбасі. Досить переглянути щоденні зведення ОБСЄ, які після закриття трьох каналів не висвітлює жодне ЗМІ. А чому? Тому що Зеленському дуже незручно, щоб українці знали правду. Так само болісне питання щодо обміну полоненими. Канали транслювали реальні напрацювання опозиціонерів у цьому напрямі, але Зеленському не було це вигідно. Він добровільно залишає українців виживати в катівнях ОРДЛО, якщо сам не можемо попіаритися на їх поверненні.

Далі - тарифи на комуналку. Як виявилося, не канали винні в тому, що ціни на газ і електроенергію зростають. Зеленський виконує свої передвиборчі обіцянки з точністю до навпаки: тарифи на електроенергію підвищили на 86%, на природний газ – на 63% і на воду – на 12%.

Під цей галас Зеленський протягнув через парламент закон про продаж української землі. Як то кажуть, без суду і слідства президент просто продав єдине і головне українське багатство, залишивши українців голими і босими, та ще й у боргах. І про все це так незручно для Зеленського розповідали три правдиві телеканали, за що їх нахабно заблокували.

Зараз же Зеленський продовжує посилену боротьбу проти політичних суперників, витираючи ноги об Конституцію, привласнюючи собі повноваження судів.

Він же заради забави допустив розгул радикалів і вперше дозволив в Україні провести ходу на честь дивізії СС "Галичина". Сказати, що наші європейські партнери шоковані таким свавіллям нацистів під егідою Зеленського, - не сказати нічого. Далі - більше. У Києві до похорону есесівця залучили полк президента. Якби нам розповіли про це ще два роки тому - навряд чи ми повірили б.

Все це я веду до того, що від брехні Зеленського та його політики хамелеона втомилися вже абсолютно всі. Українці чудово розуміють, що "зелений" президент закрив єдині в Україні об'єктивні джерела інформації, що, до речі, теж суперечить ст. 34 Конституції України.

І також усі розуміють, що влада без ЗМІ приречена на диктатуру, а єдиний їх спосіб очистити свою екологію медіасередовища – відновити у повному обсязі роботу трьох каналів.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.