У Зеленського за два дні сфабрикували справу проти Медведчука, щоб усі забули про офшори Зе-президента. Цього не буде

Кирило Кіквідзе
Кирило Кіквідзе

Блогер

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Оригінал - на сайті Skeptic.

СБУ і ГПУ сьогодні презентували висмоктану з пальця нову "справу" проти Медведчука про постачання в Україну вугілля в 2014-2015 роках, що дало країні можливість залишитися в теплі і зі світлом в ті дні.

Головна мета у цієї справи одна - перевести суспільну увагу з офшорів Зеленського. Вони думають, що ми забудемо, що Зеленський відмивав брудні гроші "Приватбанку", не платив в Україні податки, а свої кошти виводив з країни.

Невже ці убогі думають, що ми про це забудемо?

Забудемо, що клоун, який обіцяв нам країну мрії, – першим утік виводити звідси гроші?

Забудемо, що клоун привів у владу людей, які публічно реагують на смерть депутата: "мінус один ворог, і це добре", замовляють повій у залі парламенту, кажуть: "немає грошей - продай собаку"…

Думають, що ми забудемо, що в будинках українців буде холодно через те, що Зеленський відмовився купувати газ по 175 доларів, про що домовився Медведчук, а буде купувати по 1500 доларів, аби потішити Зеленського?

Ні, не забудемо. Як і про чотирьох жінок із ОРДЛО, які з січня могли бути на волі, адже їх був готовий звільнити в односторонньому порядку Медведчук, але влада цинічно залишила їх у в'язниці.

Потрапивши на обкладинки всіх топових західних ЗМІ як топ-корупціонер, Зеленський вже не відмиється ніколи. Корупційний президент із замашками диктатора.

Так і увійде в історію.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.