У Зеленського немає конкурентів на виборах? Є - це Медведчук, якого президент так боїться

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

112ua.tv

Про це пише Володимир Шамін у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Зеленський в інтерв'ю кишенькового каналу Коломойського сказав, що у нього немає конкурентів на виборах.

Відповів він на це питання, коли його запитали про Вiталiя Кличка. І тут Зеленський вирішив перейти на тему конкурентів на президентських виборах. Мабуть, тільки це його зараз і цікавить. У всіх бачить можливих конкурентів і щиро вважає, що ніхто з ним не зрівняється.

Цікаво, хто йому вселив цю красиву ідею? Єрмак? Адже насправді рейтинг Зеленського за ці два роки обвалився більш ніж в два рази.

І це закономірно, враховуючи, що Зеленський не зробив нічого з обіцяного. Зате накоїв багато чого, про що українці і підозрювати не могли, вибираючи Зеленського в 2019 році. Тарифи, які повинні були знизитися, зросли на третину. Поки на третину, тому що влада говорить про їх подальше підвищення. Землю незабаром продадуть іноземцям - закони вже прийняті, залишилися формальності. Все більше українців емігрує за кордон, тому що в Україні їм робити нічого і жити нема на що. Здавалося б: ну хоч до пандемії влада поставиться серйозно, але ні - Зеленський особисто відмовився від закупівлі та виробництва вакцини "Супутник V", що призвело до провалу вакцинації населення. Наша країна - найгірша в Європі за охопленням населення вакцинами від коронавірусу. А фонд, який був сформований для боротьби з пандемією, був розтрачений владою на дороги. А якщо точніше, був розкрадений, тому що відкати на "Великому будівництві" досягають 40%.

Оце реальні наслідки двох років правління Зеленського. І після цього у нього немає конкурентів на майбутніх виборах? Звичайно, вони є, і Зеленський їх дуже боїться. Настільки, що розгорнув справжнє переслідування лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука - найсильнішого свого опонента.

Справа в тому, що Медведчук за неповні два роки в опозиції до влади зробив для України набагато більше, ніж сама влада при всіх її можливостях. Домовився про прийнятну ціну на газ із Росією, що дозволить знизити тарифи для українців, домовився про виробництво в Україні ефективної вакцини від коронавірусу, домігся зняття російських санкцій з низки українських підприємств, організував боротьбу проти злочинного закону про продаж землі.

На майбутніх виборах Медведчук склав би серйозну конкуренцію Зеленському. І саме тому вся президентська вертикаль займається тим, щоб дискредитувати Медведчука.

Але нічого вдіяти з лідером ОПЗЖ влада не може. Всі звинувачення розсипаються в судах, тому в хід ідуть незаконні санкції і домашній арешт. І все більше українців бачить, що це агонія Зеленського.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.