У Зеленського немає кадрів, скоро "Лисий" стане генпрокурором

Антон Підлуцький
Антон Підлуцький

Журналіст

Володимир Зеленський і Євген Кошовий 24 канал

Про це пише Антон Підлуцький на своїй сторінці в Facebook.

Старий анекдот: кінець 2010 року, Єнакієве, глибокий вечір, порожні вулиці. У смітнику риється самотній бомж. Раптом - вертольоти, прожектори, шум-гам. Бомж із переляку впав, мало не в штани не наклав. Сідає вертоліт, з нього виходить президент Янукович, каже бомжу: "Тебе як звуть?". "Вася", - відповідає переляканий бомж. "Вася... українською мовою володієш?" - запитує Янукович. Бомж згідно киває. Янукович: "Підеш на губернатора Тернопільської області... де людей брати?"

Аналогічна історія склалася у президента Зеленського: патентний повірений глави держави Іонушас на чолі правоохоронного комітету ВР; подруга сім'ї Піщанська на чолі АМКУ; чоловік співробітниці "Кварталу 95" Вігліано на посаді заступника голови проектного офісу УЗ; операціоністка з банку, який обслуговував "Квартал 95", Кучук на посаді заступника начальника апарату Голови СБУ; чоловік головбуха "Квартал 95" Пашков на посаді начальника Департаменту розвідки Міноборони; тусовка нардепів на чолі з Юзиком під Куполом Цирку і т. д.

Втім, ще в 2019 році було очевидно, що "лава запасних" Зеленського закінчилася, так і не розпочавшись, і що нас чекає розквіт непотизму ще яскравіше, ніж за Ющенка. Жалюгідні спроби залучати хоч когось не з "кварталу" давали шанс на розширення кадрового запасу, але тяга гаранта довіряти тільки тим, кого він особисто знає, перевершила логіку управлінського процесу.

І тепер, коли йде у відставку глава ФДМУ Сенниченко, котрий осоромився зі схематозом навколо "Більшовика", коли хитається крісло під міністром культури Ткаченком, коли знову ходять чутки про відставку міністра соцполітики Лазебної, – МОЖЕМО робити ставки, хто з "кварталу" або його обслуги займе вакантні місця.

Єдине крісло, яке вже заброньовано, - пост генпрокурора, який після (гіпотетичної) відставки займе "Лисий" Кошовий. Не дарма ж він стільки років пародіював генпрокурора Луценка. Зеленський спародіював президента в серіалі і став президентом. Хто може тепер перешкодити "Лисому" стати цілим генпрокурором?

Антон Підлуцький

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.