Цей агрегат може врятувати військово-морський флот Росії

Forbes
Forbes

Американський фінансово-економічний журнал, одне з найбільш авторитетних і відомих економічних друкованих видань в світі

Масивний судновий двигун M55R Ростех

Установка цього агрегату - це велика подія для російського військово-морського флоту. Вона стане ще одним свідченням того, що повільно, але послідовно російська промисловість нарощує потужності та експертні знання.

Про це пише Forbes.

Військово-морський флот РФ має проблему з двигунами. Він поступово вирішує цю проблему, але дуже і дуже повільно.

На початку липня "Об'єднана двигунобудівна корпорація" під управлінням "Ростеха" доставила на суднобудівний завод "Північна верф" у Санкт-Петербурзі величезний газотурбінний корабельний двигун М55Р.

Цей агрегат М55Р, який поєднує в собі газотурбінну установку, дизельний двигун і корпус зубчастої передачі, є одним із двох агрегатів, які встановлять на новий російський фрегат "Адмірал Ісаков".

Установка цього агрегату - це велика подія для російського військово-морського флоту. Вона стане ще одним свідченням того, що повільно, але послідовно російська промисловість нарощує потужності та експертні знання, щоб виробляти комбіновані дизель-газотурбінні енергетичні установки для великих кораблів.

Насамперед комбіновані дизель-газотурбінні енергетичні установки для російського флоту виробляла Україна. Однак з цілком зрозумілих причин Київ припинив постачання цих установок до Росії після того, як вона захопила український Кримський півострів.

Відтоді Росія стикалася з численними труднощами у питанні закупівлі великих комбінованих дизель-газотурбінних установок для своїх кораблів. Агрегати М55Р - це найкраще, що наразі може запропонувати російська промисловість, і поки що поставки обмежені. У Росії краще виходить виробляти дизельні двигуни, проте дизельне паливо є не кращим паливом для кораблів, що діють на передовій, яким часто необхідно здійснювати стрімкі кидки.

Поки що "Об'єднана двигунобудівна корпорація" поставила агрегати М55Р тільки для нових фрегатів класу "Адмірал Горшков" водотоннажністю 5400 тонн. Фрегат "Адмірал Головко", який першим отримав двигуни М55Р у 2018 році, спустили на воду у 2020 році. Далі можна порахувати: це по одному новому військовому кораблю, оснащеному двигунами російського виробництва, приблизно кожні чотири роки.

Корабельні двигуни - дуже складні агрегати. Кораблі зазвичай є великими та складними за своєю конструкцією, і часом вони мають діяти у вкрай несприятливих умовах. Шторм на морі. Екстремальні температури. Корозія металу. Ці фактори неминуче позначаються на стані їхніх двигунів.

Західна промисловість досягла великих висот у галузі будівництва корабельних двигунів, проте, навіть  враховуючи це, цілі класи західних військових кораблів страждають від серйозних проблем із поставками двигунів. Візьмемо, наприклад, 17 кораблів типу Freedom, що є підкласом сімейства бойових кораблів прибережної зони.

Конструктивні недоліки їх комбінованих дизель-газотурбінних енергетичних установок призводили до того, що кораблі неодноразово сідали на мілину, неодноразово були змушені переривати свої операції, і ВМС США навіть довелося просити у Конгресу дозволу на те, щоб списати - на кілька десятиліть раніше терміну - кілька військових кораблів водотоннажністю 3 тисячі тон.

Тому нікого не має дивувати те, що російській промисловості знадобилося майже десять років, щоб запустити своє власне виробництво комбінованих дизель-газотурбінних енергетичних установок. І навряд чи когось здивує, якщо в агрегатах М55Р з часом теж виявлять якісь недоліки.

Ми не дізнаємося про це, поки на воду не спустять більше фрегатів із такими двигунами. "Об'єднана двигунобудівна корпорація" і "Північна верф" підписали контракт на оснащення цими двигунами ще двох фрегатів - "Адмірал Юмашев" і "Адмірал Спирідонов".

Але привести у рух фрегат водотоннажністю в 5400 тонн - це одне. Провести авіаносець водотоннажністю в 60 тисяч тонн по морю - це зовсім інше. "Фрегати і корвети - це найбільші типи військових кораблів, які Росія здатна випускати,  враховуючи наявні проблеми з виробництвом двигунів", - пояснив Павло Лужин, незалежний експерт зі збройних сил Росії.

Девід Екс

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.