Судді Печерського та Київського апеляційного судів не зможуть повторити шлях своїх колег Чернушенка, Чауса, Отрош і Кірєєва. Їм пора думати, куди бігти

Аня Памфілова
Аня Памфілова

Журналіст

Київський апеляційний суд kia.court.gov.ua

Про це пише Аня Памфілова у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Судді Печерського та Київського апеляційного судів, які з благословення Банкової влаштовують судилище над лідером опозиції Віктором Медведчуком, очевидно, поки не усвідомлюють, наскільки кривою доріжкою вони йдуть. Бо вже найближчим часом вони можуть втратити статус "осіб, наближених до імператора" і перетворитися на втікачів, які судоромно намагатимуться знайти місцинку в світі, де їх не зможуть знайти і покарати за всією суворістю закону.

Свого часу і Інна Отрош, і Антон Чернушенко, колишні голови Печерського райсуду Києва та Київського апеляційного суду, і Родіон Кірєєв, колишній суддя Печерського райсуду, і екс-голова Дніпровського райсуду столиці Микола Чаус були впевнені, що вони всесильні і можуть виносити будь-які рішення, які йдуть врозріз не тільки із законами України, а й зі здоровим глуздом. Однак після зміни влади в країні швидко злетіли зі свого п'єдесталу і з ганьбою втекли з України.

Сьогоднішні судді з успіхом повторюють долю своїх попередників, підігруючи Зеленському і продовжуючи репресії щодо Віктора Медведчука. Ось тільки вони забувають про одне: Зеленський - не назавжди. У країні все більше людей незадоволені його діями, які спрямовані на знищення економіки і соціальної політики. А що буває після того, як люди виходять на Майдан, - ми всі чудово пам'ятаємо. Однак втекти в Росію, як це вийшло у Отрош і Кірєєва, повторити їхній шлях, у них не вийде. Та й в Європі отримати статус, який не дозволить їх повернути в Україну, їм буде проблематично. Адже Віктора Медведчука, на відміну від Зеленського, світові лідери поважають. Тому жодна країна в світі їх точно не сховає, і вони дадуть відповідь за всі свої діяння.

Тому поки ще судді Вовку залишається пригадувати, як махати сапкою в городі, придивлятися десь хатинку та приміряти коротенькі шортики. Чаусу вони напрочуд личать. Адже єдиний шанс для нього, та й усіх інших - це сховатися в якомусь глухому селі і не висовуватися найближчі років 50. Та й те навряд чи допоможе, оскільки команда професіоналів, яку приведе з собою Віктор Медведчук, після зміни влади, коли Зеленський, зі своїм "другом корупційних схем" Єрмаком, постануть перед законом, знайде їх усіх.

Аня Памфілова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.