Страшний сон режиму Зеленського скоро стане дійсністю. Знайомтеся - майбутній генеральний прокурор України Ренат Кузьмін. У в'язницю сяде вся Зе-команда

Сергій Годний
Сергій Годний

Кандидат політичних наук

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

Оригінал - на сайті site.ua.

Вже очевидно, що найближчим часом на Україну чекають вибори, оскільки у країни немає іншого адекватного шляху для розвитку. Отримавши платіжки за тепло, світло і газ, люди зрозуміють, що їх використовують як дійних корів, і зметуть цю владу. А це означає - вибори, які і "слуги", і Зеленський програють з тріском.

Виразну впевненість у цьому створюють останні соціологічні опитування. Рейтинг "слуг" падає з невблаганною швидкістю, партія ледь-ледь отримує 20% голосів.

Перемагає на виборах - "Опозиційна платформа - За життя". І я точно знаю, що партія націлена на крісло генерального прокурора.

Абсолютно підходящою кандидатурою стане Ренат Кузьмін, який раніше вже обіймав посади першого заступника генпрокурора, першого заступника секретаря РНБО, а зараз є фактично правою рукою лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Кузьмін знайомий з усією "кухнею" Генпрокуратури зсередини, прекрасно розуміє, як діють всі процедури всередині відомства. Свого часу він зміг відправити за ґрати колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. І їх не врятувала навіть "глибока заклопотаність" західних партнерів.

І якби в 2013 році йому не зв'язали руки, то зміг би посадити і Леоніда Кучму за причетність до справи про вбивство Георгія Гонгадзе.

Також, судячи з усього, з приходом Кузьміна в Генпрокуратуру адвокати знадобляться більшості представників "зеленої влади". В першу чергу, Кузьмін займеться працівниками прокуратури і СБУ, які повністю сфабрикували як справу Медведчука, так і багато інших справ, за які їм доведеться відповісти.

Після того до кримінальної відповідальності буде притягнутий заступник голови ОП Смирнов, який з подачі Зеленського підім'яв під себе судову систему, ламаючи суддів через коліно, по дзвінку змушуючи приймати незаконні рішення. Побуває в місцях не настільки віддалених і секретар РНБО Данілов, який придумав використовувати державний орган як інструмент для цинічної атаки на інакомислячих, закрив опозиційні ЗМІ і ввів санкції проти їхніх власників – громадян України, що докорінно суперечить закону і Конституції України.

Сядуть і дрібніші сошки.

І поки до виборів залишаються лічені тижні, у режиму Зеленського є тільки один вихід, щоб врятувати свої шкури, - бігти. І вони вже починають думати, куди їм податися.

Сяде вся банда, яка зараз тероризує країну: і замовники, і виконавці. Тихо відсидітися по норах за Кузьміна у них точно не вийде.

Сергій Годний

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.