Справа проти Медведчука - це агонія команди Зеленського

Марат Баширов
Марат Баширов

Російський політтехнолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Марат Баширов у своєму Telegram-каналі.

Команда Зеленського відкрила свою скриньку Пандори (перша - архіви "Пандора пейперс" про офшори), звинувативши Віктора Медведчука (лідер української партії ОПЗЖ) у тероризмі. Він нібито допомагав у 2014 році купувати вугілля для українських компаній, яке видобували в "ЛДНР". Чому це скринька Пандори?

Тепер будь-який підприємець, який торгував із "ЛДНР" всі ці роки або з Росією (яка, на думку Зеленського, і управляє цими республіками), може бути визнаний терористом. Від Порошенка плюс Коломойського і до останнього підприємця, який продавав сигарети в "ЛДНР". І не будемо забувати про військовослужбовців ЗСУ, які заробляють на цій торгівлі. Кожен день туди-сюди через лінію зіткнення ходять автомашини з товаром.

...

Плюс не будемо забувати про купівлю російського газу та електроенергії усі ці роки, що вже геть критично для України. Якщо зараз визнати їх частиною схем фінансування нібито терористів (до речі, у світі "ЛДНР" не визнані терористичними, а тільки в Україні), то від них треба відмовитися і посадити країну на холодну батарею.

...

Агонія команди Зеленського, звісно, якщо вони пішли на такі дурні кроки, але, видно, якісь загрози для них іще страшніші.

Марат Баширов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.