Шуфрич став співвласником "Першого Незалежного": Вважаю своїм громадянським обов'язком підтримати журналістів у їхньому прагненні говорити правду, якою б вона не була

Нестор Шуфрич
Нестор Шуфрич

Народний депутат, голова парламентського комітету з питань свободи слова

Фото з відкритих джерел

Оригінал - Прес-служба Нестора Шуфрича.

"Сьогодні я прийняв пропозицію від журналістів колективу телеканалу "Перший Незалежний" про входження до складу співвласників з мажоритарною часткою. Відразу ж підписав угоду про моє невтручання в редакційну політику журналістського колективу.

Конфлікт телеканалу "Перший Незалежний" із Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення, який ставив під сумнів прозорість володіння, спонукав мене прийняти це рішення.

Дії Служби безпеки України щодо телеканалу і силове відключення їх контрагентів, що забезпечують передачу сигналу на супутник, я сприймаю як порушення прав журналістів повноцінно виконувати свою роботу, а також як тиск на свободу слова.

Усвідомлюю всі ризики, які пов'язані з цим рішенням. Розраховувати на верховенство права, справедливі суди, на жаль, в Україні сьогодні не доводиться. Чесно кажучи, і раніше не сильно доводилося, хоча так, як зараз, не було, мабуть, ніколи. Проте вважаю своїм громадянським обов'язком підтримати журналістський колектив у його прагненні говорити правду, якою б вона не була.

Відразу хочу зазначити, що у мене немає ніяких фінансових інтересів із Російською Федерацією, зробити з мене терориста буде неможливо!

Бажаю журналістам сміливих, зухвалих репортажів, заснованих на перевіреній і чесній інформації. Нехай у ваших новинах завжди домінують три точки зору: кожної зі сторін і незалежна.

Оцінку почутому повинна давати не влада, не опозиційні політики, а наші громадяни, які і будуть головними бенефіціарами того, що відбувається в Україні.

Удачі вам! Дерзайте! Повний вперед!" - Нестор Шуфрич.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.