Сфальсифікована кримінальна справа не допомогла Зеленському вивести з гри Медведчука

Михайло Чаплига
Михайло Чаплига

Політолог

112ua.tv

Про це пише Михайло Чаплига у своєму Telegram-каналі.

Ну що ж... Зеленський таки взяв курс на позачергові вибори себе коханого.

Інших варіантів у них, мабуть, вже немає. Було 2 можливих вікна: одне в кінці літа і друге на новорічні свята.

В перше вікно вони не встигали (або побоялися поспішати). Взято курс на друге й останнє "вікно" можливостей для власного збереження.

Їм потрібні "вікна" з найменшою явкою, щоб максимально розширити поле фальсифікації.

Зеленський чітко розуміє, що якщо він не переобереться достроково ще в цьому році, то в наступному році, а точніше ще в першій половині наступного року, його чекає в'язниця. І всю його камарилью - за розпродаж Батьківщини.

Виборці Зеленського притягують або до умовних "помаранчевих" (Порошенко, Тимошенко), або до "біло-синіх" (Медведчук). У Зеленського розуміють, що між Порошенком і Медведчуком вони як між молотом і ковадлом. Тим більше що справа проти Медведчука забуксувала і вивести його з гри не вийшло. Йти по повному беззаконню і садити без доказів – це означає, що Зеленський стає нерукопожатним на Заході. Наш "сучий син", тільки нерукопожатний.

Зеленський розуміє, що тарифна осінь буде більш ніж жорсткою. Все це на тлі ультиматумів від Байдена і Меркель при активному тиску з боку РФ. І в ОП дозрів план з раптової і повторної власної легітимації.

В успіху зняття Разумкова у них впевненості немає (а саме спікер 60 днів виконує обов'язки президента, якщо той йде у відставку), і товариші вирішили змінити Кодекс і закон про референдум так, щоб Зеленському не потрібно було йти з посади на період дострокових виборів.

Ідея в тому, щоб додати нову опцію - "вотум довіри" з новим терміном. Тобто перетворити дострокові вибори на такий собі плебісцит про довіру і повноваження Зеленського.

Хто там каже, що дострокові - це нереально? Нагадаю: Пашинян і Нагірний Карабах. У Вірменії компрадори провернули такий самий трюк - і збили хвилю народного протесту, плюс отримали вотум довіри.

Справа за малим! А) щоб "стратегічні партнери" з США дозволили – а без їхнього дозволу по одному окрику з американського посольства дострокові накриються мідним тазом; Б) щоб дали "правильно" порахувати голоси і закрили очі на "дрібні порушення".

Ну, ви зрозуміли! Мільйон голосів туди, мільйон голосів сюди, "мертві душі", "вкидання" та інші "принади" від режимів Латинської Америки 50-80-х, коли там правили американці. І американців можна зрозуміти - українські компрадори набрали кредитів вище даху. Якщо щось трапиться - хто буде віддавати МВФ та іншим "стражденним"?!

Заручившись підтримкою "старших товаришів" Байдена & Co і сплативши послуги в.о. голови КСУ (товариша Головатого... того самого) зарплатою в майже півмільйона гривень, Зеленський і компанія розраховують на успіх.

Чим сумніші перспективи його "слуг", тим вони згуртованіші перед обличчям неминучої розплати. Голоси дадуть як зайчики.

Так що, панове, тепер ви знаєте, чому заворушилися всі партії і кандидати. Всі готуються до "раптових" виборів Зеленського ще цього року.

Хто там запитує "А чому саме "зелені" виграють?"

А тому що противаги у вигляді Авакова і МВС більше немає!

Хто у нас має право бути присутнім на виборчій дільниці, крім комісії та спостерігачів? На кожній дільниці співробітник поліції!

А якщо МВС під контролем - тоді нікому за руку зловити за фальсифікацію.

Самі рахуємо голоси - і самі стежимо за законністю.
Самі собі і суддя, і присяжні, і судовий виконавець.

Звичайно, це свавілля і узурпація, але нам всім потрібно бути готовими виграти у них навіть за такими правилами.

Михайло Чаплига

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.