Секрети довголіття: Чому не варто відмовлятися від яєць

Оксана Скиталінська
Оксана Скиталінська

Лікар-дієтолог

Вчені, які вивчають вплив харчування на здоров'я людини, називають яйця золотим стандартом білка lchf-bg.com

Настало справжнє літо, спека, зелень, огірки - помідори, ягоди, харчовий рай. І багато хто з вас вирішив: "Ну все, я тепер перейду на огірочки - капусточку - полуничку, очищу організм, їстиму лише рослинну їжу". Це хороша ідея, проте не поспішайте відмовлятися від яєць.

Про це пише Оксана Скиталінська на своїй сторінці в Facebook.

Кілька днів тому в Америці відзначали День яйця. Всесвітній День яйця відзначають ще 8 жовтня. Ці дні придумали для популяризації продукта, який багато років лікарі називали шкідливим. Зараз лідером за споживанням яєць є Японія, її житель споживає у середньому 320 штук. Упродовж багатьох років поспіль Японія посідала 1-ше місце у світі за споживанням яєць на душу населення.

На острові Окінава, де живе найбільше довгожителів (так звані блакитні зони), популярним продуктом є яйця. І там низька статистика серцево-судинних захворювань.

Яйця ми їмо практично щодня. Хтось, не задумуючись, смажить яєшню з трьох-чотирьох яєць із салом та ковбасою, хтось, побоюючись холестерину, їсть одне яйце на тиждень.

Літо і справді найкращий час, щоб зміцнити своє здоров’я: багато сонця, а з ним і синтез природнього вітаміну D, профілактика депресії, покращення зору, нормалізація обміну речовин. І якщо ви доросла людина і хотіли спробувати раціон без м’яса, це легко можна зробити, проте не відмовляйтеся від яєць, і ось чому.

Вчені, які вивчають вплив харчування на здоров’я людини, називають яйця золотим стандартом білка.

Новини за темою: Секрети довголіття: Сім факторів, які викликають передчасне старіння

Як відомо, для того щоб ми жили і залишалися здоровими, нам потрібен білок, а білок, як кубик Рубіка, не монолітний, а складається із багатьох "кубиків" - амінокислот. Для людини "білковий кубік Рубіка" - це 20 амінокислот.

Деякі наш організм може сам "збирати", як на конвеєрі, а деякі - їх 9, а у певних ситуація і всі 10, організм за жодних обставин не може синтезувати. Тому вони щодня мають надходити з їжею.

Склад амінокислот яйця відповідає вимогам до "ідеального білка" - цей термін також придумали вчені, тому що цей білок містить набір амінокислот, який точно задовольняє потреби людини.

Звісно, що потреби у всіх нас різні в різний період життя. Наприклад, для немовляти ідеальним є білок молока матері. У дорослої людини ці потреби вже інші.

Проте білок яйця цінний тим, що містить не лише всі 20 амінокислот, які необхідні для життя людини, а й всі незамінні в оптимальній для організму кількості.

Незамінні амінокислоти потрібні для життєво важливих функцій, наприклад, детоксикації, синтезу оксиду азоту, при різного роду стресах, інфекціях. Тому білки всіх інших продуктів порівнюють зі складом амінокислот саме білка яйця. Чим більше незамінних, тим більш якісним вважається білок.

Засвоюваність білка яйця - майже 98%, за ним йдуть м’ясо, риба (82-88%), молочні продукти (80-86%) і значно відстають бобові та гриби.

Серед білків білка яйця переважає альбумін (овоальбумін) - він також є основним білком сироватки крові.

Окремої уваги заслуговує жовток яйця.

Жовток містить багато легкозасвоюваного вітаміну А, який відіграє важливу роль у профілактиці раку епітеліальних клітин (шлунка, підшлункової залози, шийки матки), а також багато інших жиророзчинних вітамінів - D, Е і К -  у легкозасвоюваній формі.

Новини за темою: Сильніше за кофеїн: Уся правда про мед

Ще жовток багатий лецитином, холестерином і фосфоліпідами, які є основними компонентами клітинних мембран. Від складу мембран залежить нормальна робота всіх клітин організму, зокрема нейронів.

Але яйця зазнали і непростих часів. Антихолестеринова епопея - одна із наймасштабніших і найприбутковіших - тривала декілька десятків років і завершилася крахом.

Понад 80-90% холестерину утворюється в організмі людини.

Без холестерину не можуть синтезуватися стероїдні гормони, жовч та вітамін D, не можуть засвоюватися жиророзчинні вітаміни, а мембрани клітин не матимуть необхідної щільності та пружності (це стосується всіх клітин, а особливо тих, які мають проходити через капіляри - еритроцитів і лейкоцитів - у їхніх мембранах холестерину найбільше). Багато холестерину потрібно для мембран клітин печінки, для нервових волокон, сірої речовини мозку, імунних клітин.

З 1912 по 1991 рік холестерин був ворогом номер один у харчуванні, і цей антихолестериновий міф нерідко згадують і в наші дні.

Збій у багаторічній "анафемі яєць" стався в березні 1991 року після статті у дуже авторитетному журналі The New England Journal of Medicine, де професор Фред Керн опублікував статтю "Нормальний рівень холестерина у плазмі крові у 88-річного чоловіка, який з'їдає 25 яєць на день". Дідусь варив некруті яйця і протягом дня з'їдав. Усі показники організму та крові були в нормі.

Я все це навела для того, що три місяці літа, які у нас попереду, ми можемо з величезною користю використати для зміцнення нашого здоров’я. Звісно, не варто їсти лише яйця і, тим більше, у великих кількостях - потрібно включати різні джерела білків, зокрема рослинні. Проте яйця допоможуть оптимізувати склад амінокислот.

Намагайтеся знайти можливість і споживати яйця домашніх курей, які на вільному вигулі, бачать сонце, клюють зелену траву. Ми прийшли у цей світ не лише для того, щоб споживати і отримувати зиск від життя тварин собі на догоду. Тим більше, що життя промислових тварин є дуже тяжким і вкрай негуманним, про це потрібно знати та зробити висновки.

Оксана Скиталінська

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.