Ренат Кузьмін: "Слуги народу" розуміють, що в розслідуванні справи вагнерівців вони неминуче вийдуть на самих себе, ось і затягують розслідування за надуманими мотивами

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

YouTube

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Чергове засідання ТСК у справі вагнерівців знову було зірвано її керівником Безуглою.

Підкреслюю: в черговий раз. Умисне. Без будь-яких законних на те підстав. Ці цинічні дії представника монобільшості зайвий раз підкреслюють злочинний характер усієї чинної української влади.

Схоже, "слуги народу" розуміють, що в розслідуванні справи вагнерівців вони неминуче вийдуть на самих себе, от і затягують розслідування за надуманими мотивами. Зараз їхнє завдання - не допустити допиту генерала Бурби, екс-начальника ГУР. Без перебільшення, від його свідчень може залежати доля України. Якщо він підтвердить, що спецоперація із затримання вагнерівців все ж проводилася і її провал був обумовлений зрадою вищих посадових осіб країни, то це може закінчитися достроковими перевиборами Президента і Ради. Бурба з'явився сьогодні на засідання ТСК, але допитати його Безугла не дала: оголосила безстрокову перерву в роботі комісії.

Думаю, після зміни влади діяльність Безуглої і її ТСК стане предметом кримінального розслідування з усіма наслідками, що випливають. А поки будемо домагатися від Безуглої правди і якісної роботи комісії, що, як ви розумієте, є дуже непростим завданням.

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.