Разумкова прибирають через підтримку Віктора Медведчука, яку він проявив двічі

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Фото з відкритих джерел

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці у Facebook.

Ну все, в Трускавці вже зібрали понад 150 підписів "безхребетних слуг" за відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Тепер, якщо вдасться наступного тижня (планується винести на голосування 6 жовтня) відправити Разумкова (а голоси можна назбирати, адже не просто так в Трускавець запросили всіх силовиків, які напевно привезуть з собою цікаві папки на співтоваришів), то в подальшому остаточно можна ставити жирний хрест на дотриманні регламенту і конституційних норм у прийнятті тих чи інших рішень в стінах Верховної Ради України.

Хай живе узурпація влади (яка нарешті осідлала останній законодавчий орган), що так стрімко пропихає повним складом весь Офіс президента України.

Ось так нинішня українська влада прямим текстом розправляється брудними політичними методами з неугодними політиками, які намагаються хоч якось у важких політичних умовах зберегти демократичні цінності і цілісність України.

З Разумковим роблять вигляд, що за так званий антиолігархічний закон, але це повна нісенітниця. Просто є ще маса законопроектів, які ОП також швиденько в неконституційний спосіб хоче прийняти, як це було із законом #5599 про олігархів. Це стосується нової конституційної реформи, судової реформи, бюджету, домовленості з МВФ і багатьох інших.

І в цьому випадку неслухняний Дмитро Олександрович Разумков може стати каменем спотикання ОП зі своєю буквою закону і не допустити подібний шабаш.

Тому потрібен правильний спікер ВРУ, який бездоганно виконуватиме волю ОП.

До того ж я впевнена, що Разумкова прибирають через підтримку Віктора Медведчука, яку він проявив двічі і тим самим не порушив закон України "Про санкції" під час засідань РНБО.

Ті ж підлі політичні методи утиску використовуються владою і до голови політради "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, якого без доказової бази, без декларації фактів і пояснень, шляхом фабрикації кримінальних справ, через ручне управління правоохоронною і судовою системами, фактично кинули у в'язницю і прикували кайданами. А все тому, що Медведчук, маючи за плечима багатогранний життєвий і політичний досвід, прямолінійно й усвідомлено не підтримує політичний курс нинішнього гаранта Володимира Зеленського, який не націлений на високі результати підняття і зміцнення економіки, на стратегію в цілому розвитку держави, а виключно орієнтований на дешевий популізм для наших співгромадян і тупиковий піар. Це дорога в нікуди, дорога скочування України в глибинну безодню злиднів.

Також у випадку Медведчука вбачається пряме порушення не тільки його конституційних прав і свобод на депутатську діяльність, а й право мільйонів громадян, які віддали свої голоси за Віктора Володимировича, і тепер у людей відняли надію і можливість звертатися до нього як до народного депутата України для вирішення особистих питань і проблем.

На превеликий жаль, пан Зеленський і його соратники, в силу своєї катастрофічної профнепридатності і політичної некомпетентності, готові жорстко придушувати будь-яку альтернативну думку в країні, оскільки до смерті бояться втратити моновладу в державі.

Але це вже їх не врятує. Їхній грандіозний час, колись політичний приголомшливий успіх завдяки довірі громадян, потихеньку закінчується, і тому вони наостанок рвуть струни безнадійно неналаштованої гітари.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.