Разумков не підтримав незаконні санкції РНБО, тим самим підтримавши журналістів і Медведчука

Любов Титаренко
Любов Титаренко

Актриса, театральний діяч

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Про це пише Любов Титаренко на своїй сторінці в Facebook.

Відставка Разумкова загрожує авторитаризмом...

Бо кількість людей, які можуть сказати ЗЕ - "НІ", знизиться до нуля. Навколо президента слухняні люди без політичних амбіцій. Шмигаль, який очолює уряд, - повний нуль. Це не Микола Азаров! Парламент, населений безграмотними, але жадібними людьми. Подейкують про чималі суми доларів у конвертах.

У скільки оцінять відставку Разумкова? Зеленський повинен формувати команду за принципом професіоналізму кадрів, а не за принципом слухняності. І якщо він спіткнеться, то просто нікому буде йому про це сказати. Єдине, що ми робимо добре - це помиляємося в людях. Підписані листи про звільнення Разумкова - готові. Конфлікт почався після того, як Дмитро Разумков направив до Венеціанської комісії законопроект про олігархів. Задовольнив прохання омбудсмена і всіх опозиційних партій. І тут почалося... закрутився процес.

"Слуга народу" позбавляється від НЕ ручного гравця команди Зеленського Дмитро Разумкова!

Сам Дмитро не збирається у відставку, але і за крісло спікера не тримається. Продуктивна робота в Трускавці. Куди злетілася зграя стерв'ятників. Раніше в це прекрасне місце завжди їздили нирки лікувати. Ось як їм пояснити, що в лікуванні мізків Трускавець безсилий. Разумков - птаха мирна й інтелігентна. Він не підтримав санкції проти каналів. А саме 112, "Зік" і NEWSONE. Цим підтримав журналістів і Медведчука. Сьогодні весь світ знає про наступ на свободу слова. Наїзди на телеканали "НАШ" і "Перший Незалежний".

Політики Європи пильно стежать за судилищем над опозицією. Приклад - Медведчук. Характер і дипломатичність Разумкова допомогли йому залишитися незамараним. Хоча я б порадила бути жорсткішим у відстоюванні своїх принципів. Назавжди в моїй пам'яті залишився Олександр Разумков, батько Дмитра. Людина-політик! Він був найкращим!

Дімі є з кого брати приклад і продовжувати справу побудови і порятунку України, яка сьогодні в такій безодні брехні, розколу і війни.

Любов Титаренко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.