Путін напряму підтримав Медведчука і заявив, що від результату справи лідера ОПЗЖ залежатимуть відносини Росії та України

Кирило Ковальчук
Кирило Ковальчук

Експерт з соціально-політичних питань

Президент Росії Володимир Путін і голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук ТАСС

Оригінал - на сайті Skeptic.

Путін сьогодні більш ніж популярно пояснив, що відносини між Росією та Україною, як і можливість зустрічі з Зеленським, прямо залежать тільки від результату справи лідера української опозиції Віктора Медведчука.

Під час прямої лінії Путіну поставили питання про те, чи планує він зустрітися з Зеленським і чому Україна, попри її риторику щодо Росії, не входить до списку недружніх країн.

Ну і тут Путін нагадав про те, що "нинішнє керівництво нинішньої України є явно недружнім до РФ". Не забув він і про внесений Зеленським проект закону про корінні народи, наслідки від якого, на думку Путіна, "порівнянні із застосуванням якоїсь зброї масового ураження".

Лідер РФ вкотре чітко окреслив "червоні лінії", які переступив Зеленський у придушенні опозиції в Україні.

"Ну, ось Віктора Медведчука, який насправді, на мій погляд, є українським націоналістом, – взяли, замкнули його вдома напередодні виборчої кампанії, браслет наділи. Значить, приймають рішення абсолютно незаконні та неконституційні", - заявив Путін.

Після цього він максимально простими словами, щоб врешті-решт зрозумів вже навіть Зеленський, пояснив, що з такою боротьбою з опозицією в особі Медведчука українська влада не має жодних шансів на побудову нормальних відносин із Росією.

"Знищують на корені - когось садять до в'язниці, когось - під домашній арешт, когось вбивають на вулиці. Що зустрічатися з Зеленським, якщо він передав свою країну під повне зовнішнє управління? Ключові питання життєдіяльності України вирішують не в Києві, а у Вашингтоні, почасти - в Берліні та Парижі", - сказав Путін та всоте дав Зеленському шанс одуматися.

Таким же прямим текстом Путін сказав, що його зустріч із Зеленським можлива тільки в тому випадку, "коли буде зрозуміло, про що говорити", натякаючи на те, що поки в Україні триває судилище над Медведчуком – говорити немає про що.

Лідер РФ і так зробив знижку Зеленському у вигляді декількох повторів своєї позиції, враховуючи його "клоунсько-криворізьку" освіту. Іншого шансу почути позиції Путіна  Зеленський вже не матиме. І або сьогодні ж преЗЕденту потрібно перестати займатися своїм самовдоволенням і зупинити судилище над Медведчуком, або ж назавжди втратити можливість діалогу з Росією і пожинати усі наслідки, які з цього витікають.

ДумайТЕ, пане Зеленський!

Кирило Ковальчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.