Про переслідування Медведчука і закриття каналів написали 27 тисяч світових ЗМІ, а на прес-конференцію Зеленського звернули увагу лише одиниці

Ірина Гаврилова
Ірина Гаврилова

Політична оглядачка

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Про це пише Ірина Гаврилова на своїй сторінці в Facebook.

Цікаво, так?
 
Зеленський влаштував пафосну прес-конференцію на заводі "Антонов", щоб трохи перекрити той потік негативу, який обрушився на президента в останні місяці через провал вакцинації, зростання комунальних тарифів, незаконне кримінальне переслідування опозиції. Безумовно, розрахунок був і на поліпшення міжнародного іміджу Зеленського. Правда, цей план з тріском провалився. Світові ЗМІ проігнорували захід, обмежившись нечисленними сухими інформаційними зведеннями. Провідні західні видання і зовсім приділили мінімум уваги Зеленському і його прес-конференції, а російські нещадно розкритикували президента України за популізм.
 
Очевидно, Зеленський мав рацію, коли на прес-конференції натякав, що Захід трохи втомився від України (або, вірніше, від самого Володимира Олександровича) і шукає точки дотику з Росією. І не дивно, тому що Зеленський регулярно завдає шкоди іміджу України своїми діями. Чого варте тільки незаконне переслідування опозиції і лідера Віктора Медведчука та опозиційних ЗМІ - на цю тему у світових виданнях вже вийшло 27 тисяч критичних публікацій! Цю пляму непросто змити. Це серйозний удар по репутації не тільки Зеленського, але і всієї країни.
 
Якщо Зеленський найближчим часом не займеться вирішенням найважливіших проблем держави і не залишить у спокої опозицію, ситуація для України на міжнародній арені буде тільки погіршуватись. Публікації в іноЗМІ - це відображення того, як нашу країну сприймають у світі. Зараз нас бачать як державу, де влада не має наміру закінчувати конфлікт на Донбасі, де панує бідність і беззаконня, де опозицію переслідують у надуманих справах, а президент вже готується до наступних виборів.
 
І кому ми такі потрібні? "Спасибі", Володимире Олександровичу, ми побачили, як ви руйнуєте. А творити вмієте?
 
Ірина Гаврилова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.