Повсякденний продукт, який може викликати до 90% випадків раку, - дослідження

Daily Express
Daily Express

Британський таблоїд, який щодня видається в Лондоні

Пальмітинова кислота змінює раковий геном Depositphotos

Учені продемонстрували, як одна жирна кислота може сприяти поширенню раку, і пророкують, що близько половини населення Британії рано чи пізно отримає онкологічний діагноз.

Про це пише Daily Express.

Вчені пророкують, що про раковий діагноз рано чи пізно почує до половини британського населення. Однак нове дослідження виявило популярний продукт із канцерогенним ефектом, який вживає більшість людей.

Як показало дослідження, при додаванні в раціон мишей пальмітинової кислоти ймовірність поширення раку ротової порожнини і шкіри зросла. Навколо пальмітинової кислоти або пальмової олії давно киплять суперечки, проте недавнє дослідження проливає світло на одну з можливих причин сплеску ракових захворювань.

У дослідженні в журналі Nature зроблено шокуючий висновок про взаємозв'язок харчових жирів і онкології.

Дослідження, частково оплачене британською благодійною організацією "Всесвітнє дослідження раку", зробило висновок, що пальмітинова кислота змінює раковий геном.

А це, в свою чергу, значно збільшує ймовірність подальшого поширення.

Відкриття спонукало дослідників шукати нову терапію, яка допоможе вчасно перервати цей процес - адже кількість діагнозів множиться із загрозливою швидкістю.

Основною причиною смерті онкологічних хворих залишаються метастази (поширення пухлини), переважна більшість пацієнтів з метастатичним раком невиліковні й отримують лише паліативну терапію.

Добре відомо, що наш раціон має великий вплив на розвиток раку, оскільки жирні кислоти - будівельний матеріал для жиру в організмі.

Новини за темою: Брак цього вітаміну загрожує діабетом і раком, - дослідження

На жаль, жирні кислоти сприяють і утворенню метастазів. І це вкотре підкреслює: неправильна їжа може мати найруйнівніші наслідки для здоров'я.

Як показало нещодавно опубліковане дослідження барселонського біомедичного інституту (IRB), серед жирних кислот пальмітинова - найчастіше вона присутня в пальмовій олії - сприяє метастазуванню при карциномах порожнини рота і меланомі шкіри у мишей.

"У пальмітиновій кислоті є щось особливе, через що вона надзвичайно потужно стимулює процес метастазування", - сказав професор Барселонського біомедичного інституту Сальвадор Азнар-Беніта (Salvador Aznar-Benitah).

"Однак робити висновки, якої дієти повинні дотримуватися пацієнти з метастатичним раком, щоб уповільнити метастатичний процес, я вважаю, поки рано".

Дослідження показало, що вплив пальмітинової кислоти викликає зміни у функції генів у ракових клітинах, завдяки чому вони краще визначають жирні кислоти і ефективніше їх споживають.

Присутність пальмітинової кислоти, судячи з усього, переводить ракові клітини в "регенеративний" стан, дозволяючи їм формувати сигнальні мережі поза самою пухлиною, - як відомо, це вирішальний крок перед подальшим поширенням.

Пальмова олія використовується у виробництві таких продуктів, як тістечка, шоколад, печиво, маргарин і жири для смаження.

Вона також міститься в косметиці, милі, шампунях, миючих засобах і може використовуватися як біопаливо.

Вражаюче, але до половини продуктів у середньому британському супермаркеті містять пальмову олію.

Директор Кембриджського інституту онкологічних досліджень професор Грег Хеннон (Greg Hannon) сказав: "Це ретельне і всебічне дослідження припускає, що вплив основного компонента пальмової олії значно змінює поведінку ракових клітин, перетворюючи їх з місцевого на потенційно летальне метастатичне захворювання".

Новини за темою: Формула здорового харчування: Як уникнути серцево-судинних захворювань

"Враховуючи поширеність пальмової олії в оброблених харчових продуктах, це дослідження дає нам потужну мотивацію до подальшого вивчення того, як раціон впливає на ризик подальшого прогресування пухлини".

Виконавчий директор програми "Всесвітнє дослідження раку" Хелен Ріппон (Helen Rippon) додала: "Це відкриття - величезний прорив у нашому розумінні того, як взаємопов'язані харчування і рак, і, що ще важливіше, як скористатися цими знаннями для створення нових ліків".

За оцінками, метастази - причина 90% всіх смертельних випадків раку, тобто близько дев'яти мільйонів смертей на рік по всьому світу.

"Дізнатися більше про причини поширення раку і, що важливо, про те, як його зупинити, - ось шлях до скорочення цих показників", - уклала вона.

Джессіка Ніббз

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.