Потьомкін: Народ хочуть відволікти від газової кризи звинуваченнями у бік Медведчука

Олександр Потьомкін
Олександр Потьомкін

Громадський діяч

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Про це пише Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

Мені і, думаю, більшості українців було б цікаво почути відповіді влади на наступні питання: що буде з платіжками за комунальні послуги, чи вистачить газу цієї зими, відповіді на офшорні скандали, дивні смерті і замахи, корупційні скандали на "Великому будівництві", незрозумілі люди в набрадах, причина відставки спікера, закриття незалежних ЗМІ, чи є мирна перспектива, чи готова медична система до нової хвилі коронавірусу, коли будуть зростати реальні доходи населення і т.д.

Але замість цього влада вирішила знову відвернути суспільство від реальних проблем "полюванням на відьом" або в нашому випадку "руки Кремля". Медведчуку вирішили пред'явити нові звинувачення, хоча за старими ще нічого незрозуміло.

У мене питання і, напевно, у більшої частини думаючої України: що дасть нове звинувачення? Це зменшить ціну на газ, чи вирішить проблему вакцинації, чи, може, наблизить мир на Донеччині? Однозначно - ні!

А чи може Медведчук вплинути на ціну газу для України? Ймовірно. Чи може Медведчук отримати технології виробництва вакцини в Україні? Безумовно. А чи наблизить мир у країні, коли політиків, які закликають до миру, перестануть переслідувати? Однозначно!

Так, може, мета у влади - дерти по три шкури з українців і обдирати як липку? А якщо хтось посміє запропонувати альтернативу - звинуватити в зраді і репресувати?

Олександр Потьомкін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.