Новини » Політика Читать эту новость на русском

Подвійні стандарти: Зеленському продавати серіали в Росію - можна, а імпортувати дешевий газ з РФ за домовленостями Медведчука - не можна

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці у Facebook.

Друзі! От скажіть мені, як нам далі жити з цією недолугою українською владою, коли "друзям - все, ворогам - закон"?

У кожній дії одні суцільні подвійні стандарти!

Що ж це виходить? Як продавати серіальчики в Росію, так без проблем, це ж для особистого збагачення, себе ж коханого обділити ніяк не можна.

Як імпортувати огірки з Росії, так це будь ласка, бачите, своїх не вистачає для покриття внутрішніх потреб. А все тому, як кажуть тепличники, виною всьому дорогий газ, через який вони можуть прогоріти.

І хтось же на це дає добро з панського плеча з сьогоднішньої влади. Ну так, з добрих спонукань, ніяк інакше. Ага, тримайте кишеню ширше.

Виходить, що якщо за їхнім щучим велінням і хотілками, то Росія зовсім і не є загрозою і країною-агресором, а як закуповувати в Росії газ за прийнятною ціною, щоб зараз не сушити голову, так миттєво чіпляють ярлик, тим більше, коли за них вже вся складна робота виконана. А чому так, відповідь очевидна. Та тому, що про постачання дешевого газу для українського населення особисто домовився ще два роки тому голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук.

Якщо Медведчук, так завжди від української влади табу на заборону, навіть у такі смутні часи, які переживає зараз наша країна завдяки безвідповідальній владі. Ось вони й і діють по-скотськи щодо простих громадян.

Хочу нагадати, що Віктор Медведчук ще два роки тому в часи президентства Порошенка (в народі вважається першокласним викладачем нинішнього президента Зеленського) домовився з керівництвом РФ про постачання газу в Україну з урахуванням 25% знижки, що становила б 175 доларів за 1000 куб. м. Тоді в березні 2019 року звучали цифри 240-260 доларів за тисячу кубометрів мінус знижка 25%.

А так, нам доведеться зараз купувати все той же російський газ, але тільки через Європу за європейськими цінами, чи то пак понад 1000 доларів за 1000 куб. м.

Відчуваєте різницю?

Ось-ось!

І не спішіть шукати у можновладців милосердя і політичної волі, це все десь там у них валяється на задвірках.

Але ж дешевий газ має в даний період, коли українська економіка в повній прострації, стратегічне значення – і для простих українців, і для промисловості, і для України загалом. Адекватна ціна при мінус 25% знижки дозволить утримати комунальні тарифи, які сьогодні цілком ввергають у злидні мільйони наших простих громадян.

Промислова галузь зможе розподіляти плани своєї діяльності на місяці і роки вперед.

Та й з вугіллям і електрикою не було б таких складнощів, як ми спостерігаємо нині. Все залежить від серйозних комунікаційних здібностей, якими Віктор Володимирович володіє чудово.

Також Віктор Медведчук ще тоді запропонував повернутися до ідеї створення в Україні газотранспортного консорціуму за участю "Газпрому" - "безсумнівно, що "Газпром" закінчить в поточному році будівництво "Північного потоку-2", після чого українська ГТС виявиться порожньою. І тут вихід один, вихід, який був предметом переговорів, ще починаючи з президентства Леоніда Кучми в 2002 році, коли вперше був підписаний меморандум про створення газового консорціуму. Але віз і нині там", - сказав Медведчук. Все так і сталося, будівництво "Північного потоку-2" завершилося, і він готовий до роботи, але без участі України.

І хто знає, що в майбутньому нас чекає, поки при владі важко сказати політики, які абсолютно не думають на кілька років наперед.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.