Після виборів ОПЗЖ претендуватиме не лише на посаду генерального прокурора. У них є кого поставити і в СБУ

Кирило Кіквідзе
Кирило Кіквідзе

Блогер

Анатолій Бурміч "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" після позачергових виборів у Раду претендуватиме на посаду Генпрокурора. Про це почали писати українські ЗМІ, коментують оглядачі. Думаю, всередині ОПЗЖ це питання вже вирішене. Але якщо подивитися на кадри опозиційної партії, можна припустити, що і в СБУ у них знайдеться кого поставити. Анатолій Бурміч - генерал-майор СБУ, має досвід роботи в службі. Хороша кандидатура замість друга дитинства Зеленського, який розвалив СБУ.

Призначення на такі важливі пости глав ГПУ та СБУ професіоналів своєї справи допоможе повернути довіру до цих органів. При Зеленському Баканов і Венедіктова просто виконували волю Банкової, фальсифікуючи справи проти опозиції.

Те, як Зеленський і його команда нахабно сфальсифікували справу проти Віктора Медведчука, увійде в історію. І для України як держави буде корисно, якщо всі причетні до цього злочину отримають терміни. Це стане сигналом, що право і закон в Україні працюють, а за злочини доведеться відповідати в будь-якому випадку.

Тому Кузьмін, я впевнений, зробить все, щоб прокурори, судді, які незаконно переслідували Медведчука, отримали покарання. Щоб такі "шишки", як заступник Голови ОП Смирнов і глава РНБО Данілов, теж відповіли за зґвалтування судової системи, перетворення Ради з нацбезпеки на каральний орган, за закриття ЗМІ і введення незаконних санкцій проти своїх же громадян. В ідеалі, повинен бути покараний і Зеленський, як творець і покровитель всієї цієї злочинної групи. Якщо не зараз, то в майбутньому.

Досвід Кузьміна в органах прокуратури величезний. З 1991 по 2013 рік він працював там на різних посадах. Що характеризує Кузьміна - впевненість і безстрашність. Він навіть домагався розслідування проти президентів Кучми (у справі Гонгадзе) і Порошенка (про держзраду в 2017 році). Думаєте, йому важко відправити за ґрати Данілова? Не важко. Що вже говорити про пішаків цього режиму.

В СБУ теж потрібно наводити порядок. Бурміч в 2002 році був заступником начальника управління СБУ в Кіровоградській області, а в 2004 році – першим заступником начальника Головного управління К СБУ (це управління займається боротьбою з корупцією та організованою злочинністю). Тобто знає, як влаштована кухня служби. До слова, Бурміч уже дав сигнал фальсифікаторам кримінальних справ - сядуть всі. Парламентарій зазначив, що співробітники СБУ незаконно проводили слідчі дії, сфальсифікувавши докази і сфабрикувавши справу проти Віктора Медведчука як головного опонента влади.

"І всі, хто сьогодні причетний до фальсифікації кримінальних справ по Віктору Володимировичу Медведчуку, включаючи суддю Вовка, і все, що в проміжку цьому – це слідчі СБУ, експерти, прокурори, всі, хто причетний до фальсифікації, – всі будуть відповідати за законом", – підкреслив нардеп.

Поганий сигнал для тих, хто йде на злочин на догоду Офісу президента. Адже і Кузьмін вже роздав безліч інтерв'ю, в яких вказав, що справи проти Медведчука сфальсифіковані, а винні будуть покарані.

Куди будуть бігти ті, хто знущається над законом на догоду Зеленському? Навряд чи знайдеться місцинка, де українські корупціонери будуть почуватися в безпеці. Тут вже час замовляти у Малюськи віп-камеру, поки ще той міністр і по блату виділить поліпшені нари.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.