Після критики Кузьміна "слугам" роздали темники по відносинах з Росією

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Володимир Зеленський під час комедійного шоу, Бровари, 29 березня 2019 року Shutterstock

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Схоже, Офіс президента і РНБО ретельно стежать за моїми виступами в ЗМІ та соцмережах. І оперативно на них реагують. Після ефіру з В'ячеславом Піховшеком в програмі "Епіцентр", в якій ми критикували безграмотність провладних спікерів, які бездумно і невпопад використовують юридичні терміни, що стосуються взаємин з Росією, РНБО випустила для них темник.

"Слуг народу", держчиновників, депутатів, журналістів, активістів, дипломатів зобов'язали використовувати відповідну політиці партії термінологію і більше не плутатися в поняттях. Наприклад, події на Майдані, які багато хто називає державним переворотом або антиконституційним захопленням влади, тепер офіційно необхідно величати революцією "гідності", воєнізовані підрозділи націоналістів - "добровольчими батальйонами", а ось водну блокаду Криму - "тимчасовим припиненням товарообігу та водопостачання". При цьому анексію РНБО прирівняла до окупації, а конфлікт до агресії. А ще за цим пропагандистським словоблуддям Велику Вітчизняну війну велено називати радянсько-німецькою або Другою світовою війною.

Щось не пригадаю я, щоб кандидат у президенти Зеленський обіцяв нам це. Може, хтось із вас пам'ятає?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.