Новини » Політика Читать эту новость на русском

Підводні труни: Топ-5 найгірших підводних човнів СРСР за всю історію

The National Interest
The National Interest

Американське аналітичне видання з військово-політичної тематики з друкованим журналом

Підводний човен "Огайо" готується до ремонту і модернізації, військово-морська верф "Пьюджет-Саунд", штат Вашингтон, США wikipedia.org

Проектування та будівництво підводних човнів - справа свідомо складна: іноді проекти не спрацьовують з різних причин - технічних, логістичних і навіть політичних. Представляємо вашій увазі найвідоміші проблемні та давно забуті проекти радянських підводних човнів.

Про це пише The National Interest.

Десятиліттями Радянський Союз мав славу одного з провідних світових виробників підводної техніки. З його розпадом цю царську мантію наділа Російська Федерація - і вже кинула виклик суперникам по НАТО двома новими класами грізних підводних човнів. Але проектування й будівництво підводних човнів - справа складна: іноді проекти просто не спрацьовують з різних причин - технічних, логістичних і навіть політичних. Ось п'ятірка найгірших російських і радянських підводних човнів.

Проект 627 "Кит"

Проект 627 "Кит" (за класифікацією НАТО: November), введений в експлуатацію в 1958 році, став першим радянським класом атомних підводних човнів. Однак човни цього типу страждали від серйозних проблем із безпекою та надійністю. Зокрема, експериментальний реактор призвів до серії катастроф та аварій, що склали проекту погану славу. Моряки, яким не пощастило на них служити, ці підводні човни називали підводними трунами. Загибель підводного човна типу К-8 в 1970 році на навчаннях забрала життя 52 моряків і вважається однією з найбільших підводних катастроф в історії.

Атомний підводний човен проекту 627а К-5 Фото з відкритих джерел

Проект 671РТ "Сьомга"

Атомні ударні підводні човни проекту 671 "Йорж" (за класифікацією НАТО: Victor) зробили революційний стрибок у післявоєнному радянському будівництві, але модифікація 671РТ "Сьомга" (за класифікацією НАТО: Victor II) не змогла розвинути ці досягнення. Оновлення замислювалося, щоб знизити рівень шуму, але зміни виявилися занадто незначними й до того ж запізнілими. Совєти незабаром виявили - частково завдяки шпигунській мережі Уокера, - що судна типу "Сьомга II", як і раніше, поступаються американським аналогам в акустиці. З 1972 по 1978 рік було побудовано сім підводних човнів типу "Йорж" - після чого лінію закрили й замінили набагато більш успішними човнами проекту 671РТМ(К) "Щука" (за класифікацією НАТО: Victor III).

Підводний човен проекту 671РТ "Сьомга" Фото з відкритих джерел

Новини за темою: Шість з половиною Хіросім на дні морському: Кладовище атомних підводних човнів СРСР і його моторошна історія

Проект 677 "Лада"

Нові підводні човни проекту 677 "Лада" розроблялися на основі унікальної технології повітряно-незалежної рухової установки як модернізоване й економічне доповнення до атомних підводних човнів на озброєнні російського ВМФ. Однак проект загальмував через технічні труднощі, і виробнику довелося повністю відмовитися від повітряно-незалежної рухової установки на користь традиційної дизель-електричної системи. У цей список проект 677 потрапив через те, що російська суднобудівна промисловість так і не змогла реалізувати основну визначальну характеристику підводних човнів, чим прирекла потенційно новаторський клас на довгострокову технічну неактуальність.

Дизель-електричний підводний човен проекту 677 "Лада" Фото з відкритих джерел

Проект 685 "Плавник"

Єдиний підводний човен свого класу К-278 "Комсомолець" призначався як полігон для відпрацювання нових морських технологій. У 1989 році на борту "Комсомольця" виникла пожежа, що спричинила серію подій, у результаті яких підводний човен затонув і загинули 42 члени екіпажу. Причому загибеллю самого човна збиток від "Комсомольця" не обмежився: подальші розслідування виявили витік плутонію з ядерних торпед, затонулих разом із підводним човном, що своєю чергою стало одвічним приводом для тривог із приводу довкілля.

Проект 685 "Плавник" Фото з відкритих джерел

П-1 "Правда"

Представлені в 1935 році три підводні човни типу П-1 "Правда" використовувалися СРСР під час Другої світової війни як транспортні. Але радянські військовослужбовці швидко усвідомили, що "Правда" занадто слабка для своєї ролі. Ефективність човнів обмежувалася слабкою маневровістю, неприйнятно довгим часом занурення та невеликою розрахунковою глибиною. Всі ці недоліки зробили човни цього типу одними з найбільш невдалих за всю історію радянського флоту.

Модель підводного човна П-1 "Правда" Фото з відкритих джерел

Марк Епіскопос

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.