Піар-підозра Медведчуку – спроба перебити скандал з офшорами та смерть Антона Полякова

ua-reporter.com
ua-reporter.com

Інтернет-видання

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Оригінал - на сайті ua-reporter.com.

Перші висновки за новою підозрою Медведчуку, про яку сьогодні заявили Венедіктова і Баканов.

1. Це піар-підозра, головний доказ по якій - мутні записи його нібито розмов із Сурковим і Козаком про вугілля в 2014 році, незрозуміло як зроблені і отримані (незаконність їх отримання, до речі, залізно стане підставою для швидкого і повного розвалу справи). Сам Медведчук називає ці записи фальшивкою.

2. Влада, ймовірно, розраховує таким чином перебити скандал з офшорами, зашкваром глави Укрексіму і смерть Антона Полякова.

3. Ще одна очевидна мета - спробувати залучити у цій справі і Порошенка. Щоб нанести піар-удар і по ньому, і по Медведчуку.

4. Ясна річ, ставиться завдання знову спробувати відправити в СІЗО Медведчука. Для цього прокуратура вимагатиме взяти його під варту під заставу 1 мільярд гривень!

За попередньою підозрою відправити Медведчука до в'язниці не вийшло.

Цього разу тиск влади на суд, імовірно, буде ще сильнішим.

***

У період з 2014 року по 2016 рік, до введення торгової блокади, підприємства, зареєстровані на території ОРДЛО, сплатили податків і зборів на загальну суму близько 36,8 млрд гривень, у тому числі 16,2 млрд гривень – до держбюджету України і 13,7 млрд гривень – до Пенсійного фонду України.

Зараз Медведчуку закидають у державну зраду те, що він сприяв постачанню вугілля з ОРДЛО в 2014-15 роках, до торгової блокади. СБУ йому закидає фінансування терористів (хоча "терористами" їх зробили тільки в 2017-му). Але як бути із тим, що в цей період "терористи" фінансували податками і зборами саму Україну?

***

А тепер увага!

Угоду Медведчук нібито здійснював через державний Укрексімбанк, де нещодавно стався конфлікт з Євгеном Мецгером, у якого запитали про кредит в 60 млн доларів для бізнесмена Брюховецького, який.... веде бізнес в "ДНР" і займається вугіллям. Цей кредит був виданий в 2021 році.

Так що є відчуття, що Баканов із Венедіктовою свої дупи прикривають.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.