Панамські папери - це "чорна мітка" Зеленському. Тому він переводить стрілки на Медведчука

Михайло Чаплига
Михайло Чаплига

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Михайло Чаплига на своїй сторінці в Facebook.

Тільки намітилися шанси на зустріч з Путіним, як ОП видав нову підозру Медведчуку. І все! Гудбай, май лав, гудбай! Ніхто в Москві після такого зустрічатися не буде. Ніхто прямо не скаже, звичайно.

Сьогодні прокурорські завітали до ДБР, де Медведчук знайомився з матеріалами справи. І спробували вручити йому нову підозру.

Адвокати провели з прокурорським короткий лікнеп на знання КПК. За КПК, треба повідомити повісткою за 3 доби. У підсумку, прокурорські як побиті собаки вирушили "на базу".

Ви ж зрозумійте, питання не в офшорах. Біда в тому, що "Панамські папери" - це "чорна мітка" від Заходу, що Зеленського будуть "зливати". Це ж не Кремль викриває, це міжнародний консорціум імені Держдепу і діда Сороса "зливає".

Класика піару! Щоб перебити негативну тему - потрібно згенерувати нові скандали. І ось один з сюжетів, щоб перебити тему "Захід злив" - це нова підозра Медведчуку. А паралельно ГПУ з Венедіктовою ще раз сіли в калюжу – виявляється, в Генпрокуратурі не читали КПК.

А в глобальному сенсі "невідомий доброзичливець" спрацював на зрив зустрічі Зеленського з Путіним. Причому зустріч більше всіх потрібна Зеленському, тому він так часто про неї віщає.

Михайло Чаплига

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.