Отримання Фанаром церковної власності в Україні залежить від результатів візиту Зеленського до Вашингтона?

Правблог
Правблог

Telegram-канал про те, що хвилює і що цікаво православним

Патріарх Варфоломій і Володимир Зеленський Офіс президента

Про це пише Telegram-канал "Правблог".

У середовищі знайомих нам політологів циркулює інформація про те, що настільки явне обхажування патріарха Варфоломія з боку української влади багато в чому пов'язано з прийдешнім вельми непростим візитом Зеленського в США. Останній сподівається, що глава Фанару через свої контакти в істеблішменті Сполучених Штатів допоможе домогтися потрібних Києву результатів під час переговорів у Білому домі. І що нібито від успішності вирішення цього завдання залежить отримання Варфоломієм "подарунків" на українському напрямку. Зокрема, йдеться про передачу в розпорядження фанаріотів ще низку храмів на території України.

Зі свого боку відзначимо, що ця інформація може бути близькою до істини.

У всякому разі наші джерела в Міністерстві культури говорили, що при обговоренні підготовки візиту патріарха Варфоломія в Україну розглядався сценарій його виїзду в регіони для огляду об'єктів церковного майна, які планувалося передати турецькій стороні. Зокрема, передбачалося відвідування стамбульським патріархом Львівської області.

У світлі цього не виключено, що в рамках взаємодії Фанару й української влади йдуть певні торги. І на їхній результат можуть вплинути підсумки поїздки Зеленського до США.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.