ОПЗЖ найближчим часом неминуче вийде в лідери серед усіх партій України

Вадим Рабінович
Вадим Рабінович

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат

Опозиційна платформа - За життя 112.ua

Про це пише Вадим Рабінович на своїй сторінці в Facebook.

"Іскра"

Цьому рейтингу віриться набагато більше, аніж проплаченим рейтингам провладних ЗМІ.

Отже: 21,4% СН, 19,1% ОПЗЖ, 18,5% ЄС, 12,6% "Батьківщина".

з відкритих джерел

Коментар "Іскри":

Рейтинг "Слуг народу" стабільно падає. Із настанням чергової хвилі епідемії, при якій черговий локдаун буде неминучий, рейтинг "слуг" просяде ще більше. Осінні платіжки з новими тарифами, піднятими на догоду МВФ, доб'ють його остаточно. Прогнозуємо "слугам" +/- 15% . Це традиційний рівень підтримки для правлячої в країні влади.

Стосовно ОПЗЖ:

Ще навесні рейтинг ОПЗЖ зрівнявся з рейтингом "слуг", а, за деякими даними, випередив його. Саме тоді з боку влади і пішла потужна хвиля пресингу, спрямована проти лідера партії В. Медведчука. Зрозуміло, кілька відсотків кампанія з його дискредитації таки забрала, але не критично. Зараз, бачачи те, як безмежно влада утримує Медведчука під домашнім арештом, не в силах пред'явити йому скільки-небудь доказові звинувачення, народ уже розуміє, що Медведчук був обраний антинародною владою в якості мішені для найбільшої для них загрози – зростаючої ОПЗЖ. У деякому роді те, що відбувається з Медведчуком, тепер може спрацювати навіть в плюс опозиції.

Від "слуг" ОПЗЖ зараз відділяє всього 2%. Беручи до уваги те, як влада ось уже кілька місяців пресує опозицію, і те, як Банкова, паралельно з цим, із метою дроблення електорату спішно активувала Мураєва та інші відтягуючі проекти, це досить непоганий результат. Додавши до 19,1% ОПЗЖ відсотки розкольників типу Мураєва і йому подібних, отримуємо впевнене лідерство. Власне і без "праці" "наших" розкольників, при швидкому падінні "слуг", ОПЗЖ неминуче вийде в лідери.

Про стратегію "слуг":

Найкращий для "слуг" противник на можливих дострокових парламентських – "ЄС" Порошенка. Тому садити його ніхто і не збирався, незважаючи на регулярний гучний піар на темі посадки Петра деяких представників "слуг". Навіщо садити того, хто несе тобі нехай частину, але все ж синьо-білого виборця, на якому "слуги" і прийшли до влади? Ненависть до Порошенка, два роки оголошувана з трибуни під зеленим прапором, – серйозний фактор для тих, хто ненавидить Петра Олексійовича і потужний стимул усім заблукалим в інформаційних нетрях провладних ЗМІ знову проголосувати за "слуг". Тому "зелені" Порошенка не садять - з ним вигідно боротися. А деяким продовжувати піаритися.

Як ми бачимо за рейтингом, обрана стратегія "слуг народу" щодо виведення "ЄС" у свої головні противники почасти працює – "ЄС" недалеко від ОПЗЖ. Але що в цій стратегії радує, то це те, що Зеленський, у своєму піарі зробив ставку на націоналізм, русофобію, саботаж мирних ініціатив по Донбасу - саме на те, що близько електорату Порошенка, але ніяк не прихильникам ОПЗЖ. Електоральне ж поле опозиції "слугами" не обробляється взагалі. За винятком лише тих, хто все ще вірить у посадку "слугами" Порошенка і готовий заради цього знову повірити в міфічного Голобородька. Але цих уже небагато.

Очевидно, що стратегія Зеленського розраховувалася з урахуванням того, що пресинг владою опозиції призведе до втечі з країни Медведчука і, як результат, до дискредитації і повного провалу ОПЗЖ. Було вирішено Зеленському робити упор на електорат Порошенка і, борючись тільки з ним, йти на другий термін.

Але не вийшло. Медведчук не втік і його перебування під арештом, в очах "синьо-білого" електорату, тепер робить з нього борця із Зе-режимом. Синьо-біле поле Зеленським втрачено, але і поле Порошенка, як ми бачимо, від "слуг" відвертається.

На нас чекає подальше падіння рейтингу "слуг" і зростання опозиції.

Вадим Рабінович

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.