ОП пояснює нові репресії проти Медведчука хитрою конспірологією "підняти ставки в переговорах між Кремлем і Зеленським". Але ніяких переговорів немає

Олександр Зубченко
Олександр Зубченко

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Оригінал - на сайті "Трибуна Народу".

На телеканалі олігарха Віктора Пінчука ICTV президент України запропонував обміняти Віктора Медведчука на "громадян України, які перебувають не в Україні". Правда, навіть в Офісі президента трохи розуміють, що це не конституційно.

Тому Зеленський зробив "ремарку": типу, якщо виявиться, що у глави політради ОПЗЖ є російське громадянство. "Пропозиція" президента України цікава тим, що чудово відображає рівень нинішньої влади. Рівень дна і навіть нижче. Брати в "заручники" одного з лідерів опозиційної політичної сили, представленої в парламенті другою за чисельністю (після "квазіслуг") фракцією – це "потужно". Наочна демонстрація ставлення до законів, Конституції і норм моралі та етики. Хоча, про що це я... які там моральні норми. Суцільний сюр.

Мені навіть здається, що якийсь "прокремлівськи налаштований шкідник" із Офісу Зеленського, імовірно Андрій Єрмак, спеціально намагається зробити з Медведчука єдиного лідера української опозиції.

Жодного з українських політиків, окрім Віктора Володимировича, РНБО, Держдеп, СБУ і особисто президент так не пресують. Усі телеканали, пов'язані з Медведчуком, закрили. Не допомагає. Санкції Радбезу ввели. Бізнес, нібито пов'язаний з ОПЗЖ, кошмарять. Ні, не злітають "альтернативні проекти" з розлучення "електорату південного сходу". Тоді влупили "підозру" по "держзраді" і посадили під домашній арешт. Не працює. Влупили другу "підозру" в держзраді і "сприянні терористам". Попросили мільярд застави, але в суді очікувано програли і зажурилися. Виходить, тільки Медведчук настільки небезпечний для всіх "слуг", що проти нього працює вся державна машина репресій. Звинувачення, обшуки, кримінальні справи, затримання – все тільки для того, щоб "остаточно добити" рейтинг ОПЗЖ. І все, блін, даремно.

Більш того, саме дії Зеленського, який працює президентом в Офісі Єрмака, остаточно "ідентифікували" Медведчука в якості реальної опозиції. Дуже легко поставити в глухий кут усіх опонентів, які розповідають про "справжню опозицію". Хто? Петро Порошенко? Та його прізвище Венедіктова і Баканов навіть побоялися назвати в контексті кримінальних справ проти "гетьмана". У матеріалах справи він іменується "невідомим державним діячем". Прямо як "невідомий мародер".

Юлія Тимошенко? Яка проголосувала за відставку спікера Разумкова, виконуючи вказівки Офісу президента? І ще друга (після Арахамії) підтримала "тренд" на тему "свободу українському екс-президенту Грузії"?

Може, фракція "Голос", яка розпалася на ворогуючі організації грантососів у рамках концепції Сороса - Пінчука щодо легалізації конопель? Це все, як ви розумієте, суто риторичні запитання. Навіть шанувальники Жені Мураєва почали замислюватися: якщо він такий "ватник", то чому не під санкціями бігає, а спокійно розвішує білборди "тут наша земля"?

Явно Офіс президента працює на опозиційний імідж Медведчука. Більше того, протягом усього президентства Зеленського, а особливо в останній рік, саме голова політради ОПЗЖ є ключовою фігурою у відносинах між РФ і Україною.

ТГ-канали, контрольовані Офісом президента, із завидною тупістю пояснюють нові репресії проти Медведчука хитрою конспірологією "підняти ставки в переговорах між Кремлем і Зеленським". Причому ніяких переговорів немає, але "ставки піднімаються". В результаті без Медведчука "переговорний процес" із Путіним вийшов на небачений рівень - Зеленський через телеканал Пінчука намагається комунікувати з Кремлем. Причому з "незмінним успіхом".

До "слуг" не дійшло, що натяки вже закінчилися. Російський екс-президент Медведєв у "Комерсанті" прямо написав, що "переговори з ними абсолютно безглузді". А Зеленський все чекає від РФ "натяків". Які ще натяки потрібні?!

Загалом, це на словах Зеленський хоче і зустріч "в нормандському форматі", і особисті переговори з Путіним. А на ділі Зеленський і компанія намагаються зробити все можливе, щоб зірвати і "нормандську зустріч", і денонсувати Мінські домовленості, і зробити в принципі неможливими переговори з Володимиром Путіним.

Можливо, там розраховували налякати голову політради ОПЗЖ, щоб він попросив про "політичний притулок". Але знову прорахувалися. Віктор Медведчук чітко заявив, що у нього "не було і немає іншого громадянства, крім українського" і він нікуди бігти не збирається. Коротше, заплуталися вони з репресіями. Треба трильйон застави просити. Інакше ніяк.

Олександр Зубченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.